Wpis z mikrobloga

@loungemacher_: Przepłaciłeś pewnie, no ale papryka ostatnio nawet do 20 dochodziła, brokuł to ok 5, czosnek w sklepie ponad 2, wiec mogło i tyle wyjść. Z drugiej strony ja dzisiaj brokuł po 3,5 kupiłem, widziałem papryke po 15, więc się da. Wiadomo że w warzywniaku w mieście będzie drożyzna...
@loungemacher_: papryka na giełdzie w broniszach kosztuje od 15 do 18zł za kilogram. Brokuł nie pamietam ale jakies 4-5zł za sztuke konkretnie te co ty kupiłeś i taki zaparowany w tym opakowaniu moze lezec tydzien i nic mu nie bedzie. Banany nie wiem ale coś kolo 5,5/kg na gieldzie. Czosnek za sztuke 1,5.
paprykę #!$%@?ło, ostatnio jak kupowałem chodziła po 35zł kilo xD Od tej pory wstrzymalem się z kupowaniem jej.


@franky1: dzisiaj w Biedronce 17 złota za kilogram, przed chwilą byłem. Żółta i czerwona.
@loungemacher_: ja #!$%@? #!$%@?, przecież mogłeś obejść 28 sklepów w okolicy w poszukiwaniu promocji to byś znalazł taniej, a w ogóle po co ci te warzywa 500g schabu paczkowanego za 10 złoty w biedronce kupujesz do tego pudełko ryżu jeden woreczek wychodzi jakieś 50 groszy (tylko nie bierz basmati!!! zwykły biały bo zapłacisz 2.99 więc dużo) i sałatkę jarzynową za złoty pisiont i masz obiad jak ta lala... Polacy nie umieją
Chodzi o to ze gość co jest kierownikiem szlabanu, wydaje klucze, zarządza szaletem itp to jego robotę rząd wycenił na grubo ponad 3k kosztu pracodawcy.