Wpis z mikrobloga

Pierdu pierdu, że to astygmatyzm. Kiedyś widziałem takie kreski w nocy na latarniach, wyleczyłem i już tego nie widzę. Spróbujcie brać suplementy na oczy, a zwłaszcza witaminę A. Ja brałem takie coś + beta-karoten dodatkowo w odzielnych tabletkach i momentalnie lepiej widziałem. Teraz już nie muszę i kresek/rozmyć nie widzę.

Spójrzcie na paznokcie czy nie macie kropek takich szarych jakbyście się uderzyli w paznokieć → niedobór wit. A.
Pobierz
źródło: comment_1619796346Mq1dCYbBg9UJZqwYNGIdX7.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szypki_jaszczomp: no faktycznie, śmieszna sprawa. Z takich wzrokowych bajerów potrafiłem sobie trząść obrazem bez ruszania okiem.
Jescze jakiś ziomek pisał o gonieniu takiego świetlika na oku, to kiedyś coś takiego też umiałem ale zawsze uciekało gówno
@Szypki_jaszczomp: To nie do konca tak. Ogolnie przyklad tego astygmatyzmu wedlug infografiki mega chuowo ukazuje refekt bo ktos mysli ze zamaz na soczewce powoduje taki sam efekt z flarami. #!$%@? prawda. Astygmatyzm wygląda bardziej tak jak poniżej pic.rel Oczywiscie nie tak harcore'owo przesunięta ta wartstwa widma ale na tej zasadzie.
Pobierz
źródło: comment_1619800206iZxhTiH8t5vCYdG7LFaVXw.jpg