Wpis z mikrobloga

@MightyGoldberg: To zalezy czy dla kogos to jest osiągnięcie. Wiadomo ze jak sie znacie i Twoj kumpel mowi Ci ze chce zrzucic 20kg to "schudłeś" będzie komplementem. Tu bardziej chodzi o to by nie traktować tego jako coś co można powiedzieć komukolwiek ot tak np. w robocie po dłuzszej przerwie jakiejs randomowej osobie bo nigdy nie wiesz co moze byc przyczyna, a czasem nic miłego
@Maniek89 jasne, w niektórych sytuacjach można popełnić faux pas, ale w związku z tym, że istnieje coś takiego inteligencja emocjonalna to nawet jeśli obiekt domniemanej pochwały schudł przez chorobę to powinien zrozumieć intencję. Rozumiem zamysł, ale generalnie to takie #!$%@? pretensjonalnych #!$%@?, które same mogą sobie innych obrażać, ale sami obrażani być nie mogą. Dla których, nawet jeśli coś jest "OK", ale nie zgadza się z ich widzimisię to już nie jest
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@polaczyna: ciało pozytyw kiedyś mi się kojarzył z ruchem mającym na celu poprawę jakości życia ludzi z różnymi przykrymi przypadłościami, braki kończyn, deformacje czy inne choroby. Nigdy tego ruchu nie śledziłem jakoś mocniej bo najzwyczajniej staram się traktować takich ludzi normalnie. Natomiast widzę że cały ten ruch został zagarnięty przez spaślaków z którym nie chce się przestać żreć. Sam mam bebech ale do bulwy nędzy śmiać mi się chce jak czytam