Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 277
W #pracbaza mamy zapisy na szczepienia. Z mojego biura na kopalni tylko jedna osoba się zgłosiła - ja. Reszta biura ma widocznie z tym jakiś problem bo dziś na swoim biurku znalazłem to: (sorry że pogniecione ale już w koszu było).

#koronawirus #neuropa #szczepienia #bekazpodludzi
lakukaracza_ - W #pracbaza mamy zapisy na szczepienia. Z mojego biura na kopalni tylk...

źródło: comment_1619699222VQCwUzNTHksudCnNp7E6sJ.jpg

Pobierz
  • 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dru_Gru: dzisiaj a wykopie przeczytałem zrównanie covid z malarią i cholerą :-)

dziwisz się że ludzie nie wierzą w magiczna moc tej szczepionki? Gdzie wszystko na niebie i ziemi wskazuję na to że będzie trzeba na co roku ponawiać?

Osobiście boję się jakie będą tego efekty mam ludzie w następnym roku oleją te szczepienia...

Od nowa, tym razem COVID-22?
Niby wykształceni ludzie, inzynierowie a daja się ponieść taniej propagandzie antyvaxowej spiskowych odszczepieńców


@SknerusMcTracz: szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę ludzi, z którymi miałem do czynienia, to inżynierowie i generalnie "umysły ścisłe" są najbardziej dotknięte foliarstwem, tuż po najzwyklejszych niedorozwojach i czystej wody debilach, którzy biorą wszystko na chłopski rozum.