Wpis z mikrobloga

W całej tej inbie z Lewicą, na którą wypina się nawet jej elektorat i jest mocno grillowana śmieszy mnie jedna rzecz.

Widzieliście jak te ataki komentują na wykopie osoby popierające Konfederacje? W wielu wpisach i komentarzach widziałem dwa słowa: "damage control".
Oni chyba faktycznie nie są w stanie pojąć, że ktoś może się faktycznie wypiąć na kogoś kogo popierał (albo przynajmniej nie krytykował tak głośno i otwarcie) i że nie robi fikołków aby bronić takie czy inne zachowanie. U nich takie zachowanie nie występuje.

Jak "wódz" powie A, to jak grzeczne pieski krzyczą "AAAAA".
Jak "wódz" powie B, to jak grzeczne pieski krzyczą "BBBBB".
I będą robić fikołki, byle tylko nie przyznać że to co zrobił Korwin/Braun/Bosak czy inny ktoś to jest coś dobrego i tak trzeba myśleć.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji
  • 14
@CytrynowySorbet: Prawaki mają fetysz autorytetów i dlatego były gotowe, a wielu jest nadal, czynić przeróżne fikołki intelektualne, byleby obronić swój autorytet. Obronić tzn. zracjonalizować sobie to, co ów autorytet powiedział albo zrobił.

Stąd się biorą takie podś#!$%@? typu czy jest na sali ktoś biegły w korwinologii, żeby wyjaśnił co Korwin miał naprawdę na myśli?

Tymczasem tzw. lewaki nie mają fetyszu autorytetów (co nie znaczy, że nie mają autorytetów w ogóle) i
@CytrynowySorbet: Zauważyłem też inne zabawne zachowanie - mianowicie niektórzy z nich oburzają się, że mimo obecnego intensywnego butowania Lewicy nadal dostaje się Konfederacji. Tak jakby ten lewacki przewał miał z automatu dawać Konfie jakąś formę amnestii xD
Umówmy się, to że neuropa wspólnie z konserwami tłucze teraz Lewicę bynajmniej nie oznacza, że zapomniała, kim te konserwy są.
@CytrynowySorbet: Sporo ludzi uważa, że przyznanie się do błędu jest słabością. Wolą tkwić dalej w szambie, zamiast przyznać, że faktycznie nie wyszło tak, jak miało być. Głosowałam na lewicę i już nigdy nie zagłosuję. Głosowałam, bo tylko oni chcieli rozdzielić kościół od państwa i walczą o prawa wszystkich ludzi, a ja uważam, że jakość życia w kraju definiuje się przez ilość zadowolonych obywateli. Sprzedali się - ok, spadajcie, mojego głosu już
mylisz bezrefleksyny kult autorytetu z tym, że można kogoś po prostu lubić i zgadzać się z nim?


@GruncleStan: Nie, nie mylę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Historia pokazuje jak bardzo na lewicy nie ma kultu autorytetów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tym razem jest inaczej, tak?
@Viscop: Z tym niezrozumieniem krytyki własnych liderów to akurat zupełnie nie jest prawda. Trochę w tym środowisku siedziałem i krytyka wewnątrz zawsze była czymś całkowicie normalnym, a Korwina się szanowało ale jednocześnie uważało za #!$%@? w wielu kwestiach. Obrona była po prostu zewnętrzna na zasadzie prać brudy we własnym gronie jak w obrazku poniżej.

Zresztą nie wiem gdzie Ty ten damage control widziałeś bo ja ani razu na taki wpis nie
Pobierz
źródło: comment_16197078930N0l5iuqLDAoTMPQ6fmqVR.jpg