Wpis z mikrobloga

Kurde, ostatnio wrzucałem 7k w krypto, i zrobilo mi 100% xD aktualnie mam kolo 15k. Jestem laikiem i nie wiem jak to najlepiej rozegrać. Sprzedać to co wsadziłem ( 7 k ) A resztę trzymać? Chciałem potrzymać kolo roku. Czy sprzedać to co zrobiło mi największy obrót czyli eth i kupic na spadku jak spadnie o 1k? Do tego slyszalem od ludzi co robili różne kursy, że pod hossę lepiej ładować się w tanie projekty, kilku centowe #inwestycje #kryptowaluty #bitcoin #ethereum #dogecoin
feliciana - Kurde, ostatnio wrzucałem 7k w krypto, i zrobilo mi 100% xD aktualnie mam...

źródło: comment_1619674227AlpSghSy7ln1MdItgeRud0.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@feliciana: Crypto zawsze na bessie leci 80 90% w dół. Możesz wierzyć lub nie, twój hajs. Zobacz niektóre obiecujące alty z 2017-2018. Taki NEO i EOS, był na to taki hype żejajebe. I te shity do dziś się nie podniosły. Dalej są około na -60%, a porównując to do pary BTC, to w ogóle są mocno w piździec. Za krótko jesteś na rynku, żeby wiedzieć co robi bessa z głową,
  • Odpowiedz
@feliciana: W sumie te coiny co wymieniłem to dosyć młode. Prześledź wykres Litecoina do pary BTC. Ogólnie nie warto było to holdować, trzeba było trzymać po prostu btc. BTC to jest jedyny coiny który warto hodlować. Na shitach się zarabia tylko w hossie później sprzedaje i zapomina.
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: nie jestem dlugo ale napisalem pzeciez zeby sprzedac polowe. Jak sie holduje to jak spada nie jest sie w plecy do momentu wyplaty przeciez, tylko zyski sa odraczane (zakladajac ze eth nie jebnie do 0, a raczej mala szansa na to przy eth i btc - no chyba ze cale crypto zamkna #!$%@?)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak długo jak nie unormuje się sytuacja z kartami graficznymi, tak długo będzie hossa na kryptowalutach. Myślę, że do końca roku Bitcoin spokojnie 300 000 PLN
  • Odpowiedz
0.5eth zrobi mniejsze zyski niż 1.2eth :D czy źle rozumiem


@feliciana: niby tak, ale przydało by Ci się trochę wolnej gotówy żeby zrobić zakupy jak nadejdzie bear market, to potem ładnie zaprocentuje jak się bear skonczy.

Po co trzymać rok, jak teraz ma
  • Odpowiedz
@feliciana: chyba dobrze jest nie kupować nic z 2-3 msc jak zaczyna się bear market, zeby wszystko ladnie spadło i sie uspokoiło. Planujesz kupować w każdym tygodniu miesiąca za 250zł czy raczej raz w miesiącu za 1k?
  • Odpowiedz
@feliciana: Musisz sobie odpowiedzieć co robiłeś jak ETH było po 400zł i czemu wtedy nie kupowałeś. Jest duża szansa że na następnej bessie obrazisz się na rynek jak większość i przestaniesz dokupywać przy pierwszym dropie na -50%. Co ciekawe najmniej ludzi o tym mówi i jest zainteresowanych, jak krypto jest tanie, a najwięcej się jara i kupuje jak przebija ATH, zupełnie na odwrót.
  • Odpowiedz
chyba dobrze jest nie kupować nic z 2-3 msc jak zaczyna się bear market, zeby wszystko ladnie spadło i sie uspokoiło. Planujesz kupować w każdym tygodniu miesiąca za 250zł czy raczej raz w miesiącu za 1k?


@piro111: racja!
  • Odpowiedz
@feliciana: To nie jest porada, ale ja realizuję część zysków. Nie powinno się trzymać w nieskończoność bo nigdy nic nie rośnie cały czas. Im większy i szybszy wzrost, tym szybszy i głębszy dip. Do każdego wzrostu przyjdzie korekta. I na takich korektach powinno się wchodzić
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus osobiście nie wierzę że aż tak spadnie, z 12k #!$%@? nie spadnie do 1k xD o czym mowa


@feliciana: Zajarałeś się fajnym i szybkim zyskiem i fajnie, ale tutaj się mocno mylisz. W 2018 była górka ETH na $1222 (luty) i dip $89 (chyba grudzień) - spadek prawie 14x. Oczywiście to nie jest reguła, ale na krypto nie takie cuda się dzieją i nie jest to kwestia wiary
  • Odpowiedz