Wpis z mikrobloga

Kurde, ostatnio wrzucałem 7k w krypto, i zrobilo mi 100% xD aktualnie mam kolo 15k. Jestem laikiem i nie wiem jak to najlepiej rozegrać. Sprzedać to co wsadziłem ( 7 k ) A resztę trzymać? Chciałem potrzymać kolo roku. Czy sprzedać to co zrobiło mi największy obrót czyli eth i kupic na spadku jak spadnie o 1k? Do tego slyszalem od ludzi co robili różne kursy, że pod hossę lepiej ładować się w tanie projekty, kilku centowe #inwestycje #kryptowaluty #bitcoin #ethereum #dogecoin
feliciana - Kurde, ostatnio wrzucałem 7k w krypto, i zrobilo mi 100% xD aktualnie mam...

źródło: comment_1619674227AlpSghSy7ln1MdItgeRud0.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: No że kurs musi się uspokoić. Bo pierwsze miesiące bearmarketu to są największe spadki. I kupując zaraz po spadkach i mówiąc "o promocja!" jak to w zwyczaju mają wykopki, można się najbardziej wyhuśtać bo kurs poleci do piekła.
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: hehe to tak nie działa. Tzn na pewno na bearmarket lepiej trzymać btc niż altcoiny. Ale sprzedaż wszystkiego... No wiesz rynek może jeszcze zrobić x10 nigdy nie wiesz. Na pewno dobrą radą jest powoli sprzedać ociupinkę co jakiś czas. Tak że w razie jakby rynek się zawrócił coś zawsze zostanie Ci w ręce. A jakby wystrzelił w kosmos przynajmniej nie miałbyś sprzedanego wszystkiego.
  • Odpowiedz