Wpis z mikrobloga

Mam do sprzedania kartę graficzną Gigabyte GTX 960 wersja z 4GB ram. Ograna przeze mnie z tydzień na cyberpunk, battlefield: hardline, crysis 2,3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedawno kupiona jako używana z gwarancją 6miesięcy.
Sprzedaję bo gram na tv 55 cali i trochę brakowało fps w cyberpunku :)
Link do aukcji : https://allegrolokalnie.pl/oferta/geforce-gtx-960-4gb-gigabyte-oc-gwarancja-iwi

#komputery #kartygraficzne #nvidia #gtx960 #sprzedam
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chlopiec_z_drewna: Serio, szkoda, że już jej nie mam zamonotowanej bo bym screena zrobił.
Odpaliłem wyświetlanie fps i ustawiałem tak żeby choćby te 30 fps było.
Wszystkie ustawienia na niskie były to chociaż z rozdzielczością coś podciągnąłem. A masz też 4GB?
  • Odpowiedz
@Chlopiec_z_drewna: nie no tyle bym nie wydał w życiu.
Jak grasz na monitorze to rtx 2060 w zupełności wystarczy.
Gram w rozdzielczości 1440p i wszystko na ultra/wysokie i raytracing i w tym dlss i chodzi średnio 40 fps, mi wystarcza.
  • Odpowiedz
@Chlopiec_z_drewna: A no widzisz, ja oglądałem przedwczoraj to była za 139 zl jeszcze. I tak najtaniej chyba ze wszystkich sklepów.
Na początku trochę nudna, dużo dialogów ale jak to mawiał Bolec " spokojnie, zaraz się rozkręci " :)
  • Odpowiedz
@mari39 Kupiłem, odpaliłem, niskie ustawienia na skalowanej do fullhd 1280x800 i gra się bardzo przyjemnie, co prawda maleńkie podpisy i napisy są trochę nieczytelne, ale nie ma dramatu, na razie pod względem gry i wykonania nie ma się do czego przyczepić. Dzięki.
  • Odpowiedz