Wpis z mikrobloga

@TrisssMerigold: No kurczę moje wyliczone BMR to 1400, czyli teoretycznie poniżej tego nie powinnam schodzić.. Ja jem 1700, ważę i liczę każdy kcal więc tu na pewno nie ma wtopy, po prostu u mnie to będzie dłużej trwało, bo nie mam z czego tych kcal obcinać.
@pannakota: jakieś 4kg
@diarrhoea: No niby tak ale mówi się ze to ma być 1% masy ciała, a u mnie
  • Odpowiedz
@Jebecca: Jeżeli tak, to widać twoje zapotrzebowanie kaloryczne jest mniejsze, niż Ci się wydaje. Albo cierpliwie sobie redukuj, albo obectnij kalorie, albo dodaj więcej sportu :)

Niestety redukcja bywa kapryśna. Ja potrafię nie schudnąć, spalając na samym sporcie ponad 10000 kcal w tygodniu i trzymając dietę :)
  • Odpowiedz
@pannakota: No to kilogram miesięcznie czyli jakieś 0.25kg tygodniowo. To tez mniej niż zakładane. U mnie też pewnie będzie spadać w takim tempie, i ja to akceptuje ale wkurza mnie ze każdy dietetyk na yt i w podcastach mówi o duzo szybszych spadkach, co moim zdaniem jest nie do osiągnięcia jeśli się chce to zrobić w zdrowy sposób. To niech mówią że to jest tempo dla osób z nadwaga.
  • Odpowiedz
@dziendobrry: Ćwiczę codziennie, jeśli nie to nabijam więcej kroków. Ćwiczę co znajdę na yt tak żeby się zmęczyć.
@TrisssMerigold: czemu aż tak? @Filipmamnaimie: w obwodach bez zmian ale wizualnie lepiej bo zarysowały się mięśnie
@diarrhoea: myśle że cierpliwości potrzeba. Waga spada ale wolno a ja nie chce się zajeżdżać dla 4kg, bo jak znam życie to pewnie jeszcze szybciej bym to odbiła, jak to
  • Odpowiedz