Wpis z mikrobloga

@cin123654: tylko 12 czerwca to już w sumie wakacje. najgorzej, bo nie wiem czy trenować, ostatnio bardziej niż biegać to wolałam trenować siłowo, więc na ten moment jest słabo xD a organizator wyłączył możliwość dodadwania komentarzy, ha tfu
  • Odpowiedz
@zalozylem_usunalem_powrocilem: ten limit to bzdura. W ubiegłym tygodniu biegałem na stadionie miejskim. Na głównej płycie boiska 50-80 osób ( piłka, biegacze, skoczkowie - oczywiście amatorka ) stadiony boczne treningi dzieciaków - na całym obiekcie 200-300 osób conajmniej ( nie liczę kibiców rodziców dzieciaków )
  • Odpowiedz
@zalozylem_usunalem_powrocilem: treningi dzieciaków ( piłka nożna ), skoczkowie to jakaś małą grupa, był duży trening ( ze 30 osób grupy biegowej z mojego miasta), wolni strzelcy biegacze. To wyglądało jak każdy inny dzień na terenie stadionu w poprzednich latach - brakowało tylko treningu piłkarzy reprezentacji miasta (chyba są w 3 lidze )
  • Odpowiedz
@cin123654: czyli pewnie to były ćwiczenia kilku różnych grup w ramach limitów. Chodzi mi o to, że organizacja oficjalnego wydarzenia to jednak potencjalne konsekwencje dla organizatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zjebzuzek: czasami organizuja zamiast zawodow " trening z pomiarem czasu ". wtedy nie ze wspolnego staru tylko puszczają grupami, biegniesz po oznaczonej trasie jest start i meta jest pomiar czasu no i nie ma punktow zywieniowych wtedy
  • Odpowiedz