Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że można mieć swój poglad na szczepionki, rozumiem nawet że ktoś się nie szczepi ( sam się waham), ale rezerwowac miejsce i nie przychodzić żeby blokować szczepienia i robić rozprdol w popsutym już systemie to nie wiem co trzeba mieć w głowie.
#koronawirus
  • 114
  • Odpowiedz
A tak zupełnie serio mówiąc, to zabieranie komuś, kto chce się zaszczepić, miejsca zapisując się i nie przychodząc, jest najwyższym przejawem debilizmu. Z kolei paszporty szczepieniowe to przejaw faszyzmu, jestem całkowicie przeciwny. Tak samo jak przeciwny jestem lockdownom, które jak pokazała historia, gowno dają.
  • Odpowiedz
@J-Roc: ja pierdziele, ty jesteś chory na łeb. Was się powinno izolować XD
Ciemnota, która wymyśliła sobie, że jest tą "oświeconą" Xd. Wypad do dziczy jak nie potraficie żyć między ludźmi bezużyteczne pajace
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że można mieć swój poglad na szczepionki, rozumiem nawet że ktoś się nie szczepi ( sam się waham), ale rezerwowac miejsce i nie przychodzić żeby blokować szczepienia i robić rozprdol w popsutym już systemie to nie wiem co trzeba mieć w głowie.


@Tylko_Seweryn: Szuria jest przekonana że takim numerem ratują komuś życie.
  • Odpowiedz
Astra zeneca jest bezpieczna? Zaszczepił byś się nią?

@J-Roc: 2x tak. Mam termin na Astrę, zamierzam skorzystać, jest tak samo bezpieczna jak pozostałe szczepionki.
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: Miałem ostrą dyskusję ze znajomym na temat szczepionek. Ja jestem zdecydowanie przeciw a ten się zaszczepił. Teraz leży spuchnięty jak twaróg rok po terminie. Przykro patrzeć ale jakiś mój wewnętrzny #!$%@? jednak zachichotał. I smutno i straszno. Chceta to się szczepta abym nie musiał nikomu śliny z pyska potem wycierać.
  • Odpowiedz