Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że można mieć swój poglad na szczepionki, rozumiem nawet że ktoś się nie szczepi ( sam się waham), ale rezerwowac miejsce i nie przychodzić żeby blokować szczepienia i robić rozprdol w popsutym już systemie to nie wiem co trzeba mieć w głowie.
#koronawirus
  • 114
  • Odpowiedz
@J-Roc: w ogóle z szurstwem to już dobra beka. Szurocepcja. Doszliśmy do momentu, że szura wyzywa innych od szurów. Wam się już solidnie odkleiło XD. jak tam czipy? pasują? można się połączyć z wi-fi?
  • Odpowiedz
Tym ze te 1 ma resztki rozumu, a druga nie.


@RozowaZielonka: ma resztki rozumu bo blokuje dostep do szczepionki, ktora ktos CHCE wziac? Jak sie ktos nie chce szczepic to jego sprawa, ale niech chociaz zachowa swoja glupote dla siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krejziismylife ty serio masz jakieś urojenia XD leki brałeś dziś? Pieprzysz o jakichś czipach XD pisałem coś o czipach? Odpowiedź lepiej na pytanie zamiast defekowac pod siebie z podniecenia że kogoś zwyzywales. Dajesz gwarancję 100% że szczepionka jest bezpieczna?
  • Odpowiedz
@Ranger: @Iskaryota: @Iskaryota: @Tylko_Seweryn: choroba jak każda inna, trzeba trochę poleżeć w łóżku i uważać na sen bo można się poddusić.

Ale bez przesady, żaden człowiek poniżej 65 roku życia nie powinien się jej bać i nie ma czego.

Kto chce niech się szczepi ofc, ale nie za moje pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Iskaryota: IMO większą chorobą jest to co się dzieje dookoła tej śmiesznej choroby i jak można by tego szaleństwa uniknąć. Skutki tego będziemy widzieli przez wiele wiele lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz