Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że można mieć swój poglad na szczepionki, rozumiem nawet że ktoś się nie szczepi ( sam się waham), ale rezerwowac miejsce i nie przychodzić żeby blokować szczepienia i robić rozprdol w popsutym już systemie to nie wiem co trzeba mieć w głowie.
#koronawirus
  • 114
  • Odpowiedz
  • 2
@hellyea

Przecież nic jeszcze nie postanowiono.

W takim razie zawęźmy przykład- co sądzisz o lokalach/hotelach bez dzieci?

Spoko,moze być, prywatny właściciel jego zasady. Tylko zauważ że masz multum innych lokali i hoteli gdzie z dziećmi można iść. Jak wejdą te całe szczepionkowe paszporty to nie będzie wyboru, wszystkie lokale, hotele będą tylko dla zaszczepionych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@J-Roc: nom jeden przypadek z setek, eradykowana odra przez takich dzbanów jak ty z powrotem zbiera żniwo. Będziemy się bujać z tym gównem jeszcze latami, podziękuj sobie.
  • Odpowiedz
  • 3
@xortis

nom jeden przypadek z setek, eradykowana odra przez takich dzbanów jak ty z powrotem zbiera żniwo. Będziemy się bujać z tym gównem jeszcze latami, podziękuj sobie.


No tak raz się zdarzyło ( ͡º ͜ʖ͡º) to się więcej nie powtórzy ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz napewno jest ok, przecież pracowali nad tym całe pół roku ( ͡º ͜ʖ͡º) co jeszcze powiesz?
  • Odpowiedz
Każdy szur, u którego wykryją covida/powikłania powinien płacić za siebie sam. Dostał szansę jak wszyscy na szczepienie? Dostał. Mógł posłuchać lekarzy i epidemiologów zamiast Zięby? Mógł. Za głupotę się płaci. Nie spadają na księżyc kolonie zakładać jak się do życia między cywilizowanymi ludźmi nie nadają.
  • Odpowiedz
  • 2
@Krejziismylife

Każdy szur, u którego wykryją covida/powikłania powinien płacić za siebie sam. Dostał szansę jak wszyscy na szczepienie? Dostał. Mógł posłuchać lekarzy i epidemiologów zamiast Zięby?


Bardzo dobry pomysł, zwarzywszy na to że mógł zachorować wcześniej, lub nawet po tej wspaniałej szczepionce, co chroni ale nie do końca... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@J-Roc: więcej mord wstawaj na pewno będziesz mądrzejszy deklu. Skończ liceum, przeczytaj kilka podręczników medycznych i może wtedy będziesz w stanie chociaż zrozumieć co do ciebie mówię.
  • Odpowiedz
@J-Roc: dzbanie jeden z drugim, was się izolowac powinno. Czy ty w ogóle wiesz czym jest szczepionka pajacu? Inaczej się nie da do was.
Kolejna rzecz. SARS-CoV 1 jest z uwaga 2003 roku. więc badania trwały prawie 20 lat, a nie pół roku. Jest masa szczpionek które są na ukończeniu, ale nie ma potrzeby. Bo po co wydawać gruby hajs skoro nikt tego nie kupi.
Ale szurstwo dalej swoje. Wam
  • Odpowiedz
@J-Roc: nosz ja #!$%@?, jak sie zaszczepisz i złapiesz chorobe to przejdziesz ją łagodnie a maske na ryju masz mieć aby nie zarazić innych dekli co noszą foliowe czapeczki. (°°
  • Odpowiedz
@J-Roc: potrafię, ale z debilami się nie da. Jeżeli nie do dociera do ciebie słowo pisane i nauka to czego się spodziewasz? Że ktoś będzie cię głaskał tutaj? Jesteś debilem i taki jest wynik tego równania
  • Odpowiedz
  • 4
@PiterParter

nosz ja #!$%@?, jak sie zaszczepisz i złapiesz chorobe to przejdziesz ją łagodnie a maske na ryju masz mieć aby nie zarazić innych dekli co noszą foliowe czapeczki. (°°


Bez szczepiania przeszedłem bardzo łagodnie ¯_(ツ)_/¯ i skoro po szczepieniu też zarażam to po kiego hu*ja mam się szczepić?
  • Odpowiedz