Wpis z mikrobloga

Na codzień dużo napięcia, lęku, nastrój obniżony, deficyty uwagi, słaba koncentracja, mało motywacji i energii, niska samoocena, objawy derealizacji/depersonalizacji jakie leki forsować u psychiatry? Kilka #ssri i z #snri wenla i wszystko na początku wzmagało lęk a później tylko dawało zamulenie albo pogarszało objawy związane z koncentracją... Z #benzodiazepiny lorafen dawał natychmiastową ulgę ale nie dostanę go na stałe, nie wiem już o co prosić... #przegryw #nerwica #depresja
  • 5
@d3lf1n: ja właśnie skończyłem niedawno z dulo i osobiście nie polecam, bardzo duże problemy z libido (przez co potem frustracja z racji niemożności zbicia fleta), niby poprawiała nastrój, ale przy okazji też otępiała głowe
fluoksetyna dla mnie już lepsza, no ale może to zależy od osoby
@d3lf1n: z fluo to ciekawa sprawa, bo znów niedawno zacząłem i działa o dziwo o wiele lepiej niz na początku (na początku nie działała w ogóle), teraz mam takie przypływy euforii i jest tak fajnie, że czuje się jak młody bóg
mówią, że długo sie ładuje, a u mnie juz pierwsza dawka coś zrobiła, ale nie jestem pewien oczywiście czy to nie placebo przypadkiem

no i tak, ogólnie z lekami to
@pepko_pepps: akurat moja nowa doktorka przy dobieraniu leków mocno wsłuchała się w moje poprzednie "przygody" z farmakoterapią i (odpukać;)) jak na razie wszystko dobrze działa. Teraz na duloksetynie też miałam poprawę właściwie od początku (głównie pod względem uspokojenia i wyciszenia gonitwy myśli) ale pełne działanie rozkręcalo się 2 tygodnie. Obyś miał to samo fluo, trzymaj się! ʕʔ