Wpis z mikrobloga

Zastanawiacie się czemu nie ma kolejnych stopni. Niektórzy spekulują, że się przejąłem krytyką i zapadłem się ze wstydu pod ziemię - to nie w moim stylu, jeszcze pokażę niedowiarkom na co mnie stać. Powód dla którego wstrzymałem remont jest bardzo prosty - nie mam czasu. Powód dla którego nie będzie w najbliższym czasie kolejnych stopni - trzeba wzmocnić strop zanim będzie można w nim wyciąć otwory aby powiększyć istniejący otwór, który został po starych schodach. Gdy strop będzie wycięty i wzmocniony to dopiero wtedy będzie można na nim zawiesić resztę stopni. Zanim zabiorę się za strop muszę usunąć ściany, które na nim stoją a zanim usunę ściany muszę zrobić jeszcze masę innych rzeczy. A nie mam teraz czasu więc remont na razie idzie na drugi plan.
#stepujacybudowlaniec
FejsFak - Zastanawiacie się czemu nie ma kolejnych stopni. Niektórzy spekulują, że si...

źródło: comment_1619508273GgyKi3lOKuL7JFdykAKPZg.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
k---a, wystarczyło 2 minuty podumac i zaczac od w-------a scian, wzmocnienia stropu i wyciecia dziury, ale nie, bo jestes specjalista i masz teraz pol schodow z ktorymi przez najblizsze tygodnie nic nie mozesz zrobic xd
  • Odpowiedz
już myślałem, że dlatego zdjęcie z kibelka, bo robisz dwójkę i to takie wprowadzenie w drugi sezon.


@janznetu: Przecież myje zęby w tym wiadrze. Nie widzisz szczoteczki?
  • Odpowiedz
k---a, wystarczyło 2 minuty podumac i zaczac od w-------a scian, wzmocnienia stropu i wyciecia dziury,


@ddes: nie myśl tyle bo ci nie wychodzi
  • Odpowiedz