Wpis z mikrobloga

Zastanawiacie się czemu nie ma kolejnych stopni. Niektórzy spekulują, że się przejąłem krytyką i zapadłem się ze wstydu pod ziemię - to nie w moim stylu, jeszcze pokażę niedowiarkom na co mnie stać. Powód dla którego wstrzymałem remont jest bardzo prosty - nie mam czasu. Powód dla którego nie będzie w najbliższym czasie kolejnych stopni - trzeba wzmocnić strop zanim będzie można w nim wyciąć otwory aby powiększyć istniejący otwór, który został po starych schodach. Gdy strop będzie wycięty i wzmocniony to dopiero wtedy będzie można na nim zawiesić resztę stopni. Zanim zabiorę się za strop muszę usunąć ściany, które na nim stoją a zanim usunę ściany muszę zrobić jeszcze masę innych rzeczy. A nie mam teraz czasu więc remont na razie idzie na drugi plan.
#stepujacybudowlaniec
FejsFak - Zastanawiacie się czemu nie ma kolejnych stopni. Niektórzy spekulują, że si...

źródło: comment_1619508273GgyKi3lOKuL7JFdykAKPZg.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
trzeba wzmocnić strop zanim będzie można w nim wyciąć otwory aby powiększyć istniejący otwór, który został po starych schodach. Gdy strop będzie wycięty i wzmocniony to dopiero wtedy będzie można na nim zawiesić resztę stopni. Zanim zabiorę się za strop muszę usunąć ściany, które na nim stoją a zanim usunę ściany muszę zrobić jeszcze masę innych rzeczy.


@FejsFak: czyli jednak wyburzasz starą chałupę, i stawiasz nową, według norm?
może to
  • Odpowiedz
A nie mam teraz czasu więc remont na razie idzie na drugi plan.

tłumaczenie z z Fejsfakowego na nasze:

Zostawie to tak jak jest i zacznę #!$%@? kolejną rzecz, której również nie skonczę i tak zostawię ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
to może chociaż jakieś powtórki z pierwszego sezonu wrzucaj


@Rafalski45: mam jeszcze trochę materiału video więc nawet jak niczego nie będę robił nowego to jakiś filmik postaram się wrzucić
  • Odpowiedz
@FejsFak: weź zrób odeskowanie tam gdzie nie ma leciec beton a na reszte zamów gruszkę betonu , wstaw zbrojenie po całości i wylej beton na piętrze. bedziesz mial zbrojony mocny strop i jednoczesnie grubszy strop.
  • Odpowiedz