Wpis z mikrobloga

Zastanawiacie się czemu nie ma kolejnych stopni. Niektórzy spekulują, że się przejąłem krytyką i zapadłem się ze wstydu pod ziemię - to nie w moim stylu, jeszcze pokażę niedowiarkom na co mnie stać. Powód dla którego wstrzymałem remont jest bardzo prosty - nie mam czasu. Powód dla którego nie będzie w najbliższym czasie kolejnych stopni - trzeba wzmocnić strop zanim będzie można w nim wyciąć otwory aby powiększyć istniejący otwór, który został po starych schodach. Gdy strop będzie wycięty i wzmocniony to dopiero wtedy będzie można na nim zawiesić resztę stopni. Zanim zabiorę się za strop muszę usunąć ściany, które na nim stoją a zanim usunę ściany muszę zrobić jeszcze masę innych rzeczy. A nie mam teraz czasu więc remont na razie idzie na drugi plan.
#stepujacybudowlaniec
FejsFak - Zastanawiacie się czemu nie ma kolejnych stopni. Niektórzy spekulują, że si...

źródło: comment_1619508273GgyKi3lOKuL7JFdykAKPZg.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@FejsFak: Nie wzmacniaj, nie jebnie, jesteś Mirkiem, a mirki nigdy nie mają racji, już schody miały się zapaść, a wiszą. Strop też wytrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FejsFak: Życze Ci wszystkiego dobrego Mirku, bądź wolnym człowiekiem, rób co chcesz, żyj pasjami, jak lubisz majsterkować to daczegoby nie, olej hejt i boldupienie buraków, wiekszość co Cię tu hejtuje to gimbusy które nie umiaja posugiwac się wkrętarka albo karyny których hobby to robienie sobie tipsów, jakby ich tak zostawić samemu na jeden dzień w lesie to by się pewnie posrali w pory.
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: Wyobrażam sobie materiał w telewizji, jest godzina 20, przełączacie kanał na kolejny a tam czerwony pasek, live prosto z prowadzonych działań ratowniczo gaśniczych. Grupa ratownictwa technicznego z Warszawy na miejscu katastrofy. Wypowiada się dowódca prowadzący akcję straży pożarnej. Z jego relacji dowiadujecie się że ściana nośna runęła, tym samym powodując katastrofę budowlaną. Psy poszukują ludzi, sąsiedzi wypowiadają się że sąsiad prowadził remont w mieszkaniu i mówił dzień dobry na
  • Odpowiedz