Wpis z mikrobloga

@Mammalia Bardzo proszę, trzymaj się jednego zdania. Napisałam, że widzę te podwójne standardy. Ale ja się skupiam bardziej na teraźniejszej edycji. I nie zauważyłam żeby on obwiniał Ige, dlatego że jest kobietą. W sumie to jej nie trzeba oceniać ani komentować, wystarczy dać jej mówić i wyjaśnia się sama.
@Dextor_the_Great: Nie powinien czepiać się Igi zdziwiony tym jaka jest bo to on sam powinien wyłapać na castingach - tu chodzi też o jego nieudolność oprócz samej mizoginii. Mizoginię natomiast widać gołym okiem. Zwróć uwagę na różnice w tonie wypowiedzi porównując jak ostro mówił ostatnio o Idze po akcji w górach i jak delikatnie mówił o Przemku np gdy po akcji z byłą Mosak nie zganił go tylko powiedział że Przemek
@Dewasta: dokladnie, ciekawa jestem jak on sie zapatruje na Macka i jego poglady bo chyba jeszcze sie do tego nie odniosl ,ale juz czuje ,ze zwali wszystko na Laure ,ze jest nie tolerancyjna.

@Igauana na to wyglada ,albo krypto gej ,albo jakas kobieta mu zalazla za skore bo jako psycholog jest bardzo nie obiektywny

@Dextor_the_Great oczywiscie ,ze nie oczekuje ,ze Mosak zacznie na sile szukac winy w Karolu i ,ze przemilczy
@Mammalia Przeczytaj jeszcze raz to co napisałam, a jeśli nadal nie zrozumiesz to przeczytaj ponownie. Bo źle zinterpretowałaś moje słowa. Ale podsumowywując to mnie Martyna średnio interesuje, już o niej zapomniałam i ona też pewnie próbuje zapomnieć o tym głupim eksperymencie. A dzielnie winy na pół pomiędzy Karolem i Igą i szukanie na siły w nim wad, raczej nie odda jej sprawiedliwości xD Poza tym ona od razu grała księżniczkę i skreśliła