Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki z #poznan, dysponuje ktoś większym autem, 30min wolnego czasu i dobrym seruszkiem, żeby pomóc w odzyskaniu mebli?

tl;dr miałem kolizję, meble w paczkach odjechały do warsztatu z autem, na lawecie.

Wracałem z Ikei z meblami, niestety po drodze przytrafiła mi się kolizja. Auto nie nadawało się do dalszej jazdy i na lawecie odjechało do warsztatu, razem z meblami. Jestem uziemiony - nie mam jak odzyskać mebli, wynajem auta to nieadekwatnie duże koszty. Remont stanął, możliwe że na kilka tygodni, bo meble to ostatni etap, zanim ruszymy kolejne pomieszczenia, mieszkanie zawalone rzeczami... (,)

Mebelki mają max 210cm. Chodzi o sam przewóz, bez załadunku, rozładunku i dźwigania - to ogarnę sam.

  • 11
@SuslogonPreriowy: @miks: Jak sam brałem auto dostawcze na minuty to nie musiałem jechać po nie aż do Ikei. Przewozilem meble i rzeczy z Sobieskiego i po auto mialem całkiem blisko, może 5-10 minut tramwajem.
Więc pewnie OP znajdzie sobie autko znacznie bliżej, niekoniecznie korzystając z traficara akurat.
@KHOT: majstry z typu takich, których wiedza o motoryzacji skończyła się na przykręcaniu elementów w polonezie na blachowkręty? Też raz byłem zmuszony do takich majstrów pojechać to mi porysowało masę rzeczy śrubokrętami.
@SuslogonPreriowy: cała Malwowa to są "łowcy skór", "hieny lawetowe", które jeżdżą po mieście i polują na kolizje po to, żeby potem np. trzymać auto miesiąc i nabijać ubezpieczalnię na koszt wynajmu auta zastępczego, a przy okazji naprawiając na druciarza, po linii najmniejszego oporu i najmniejszym kosztem.