Wpis z mikrobloga

@Kosedek: @bambaryua:
Jak to czytam to az sie #!$%@? za Was, bo to jest tragedia.
Ja w #uk w miescie wojewodzkim na polnocy kraju £350 + oplaty, za mieszkanie z ogrodem, 2x lazienki, 3x sypialnie i miejscem parkingowym, czysto i schludnie.
@Kosedek wynajmowałem jakiś czas pokój w mieszkaniu w Gdańsku. Toaleta była tak mała, że kilka razy wstając z kibelka uderzyłem głową o klamkę xD
@fizzly: Patologią jest cały rynek wynajmu w Gdańsku.. chore ceny + mieszkania są w stanie do remontu i jeszcze są sytuacje gdzie najemca studenciaków chciał wydymać na remont jego mieszkania pozdro. Bardziej się opłaca kupić bilet za 100pln w jedną stronę na zachód i za 400 euro(1800pln +/-) wynająć mieszkanko w niedużym mieście i robić tam nawet za najnizsze 9.50 euro za odrą. Słabym żartem było wytykanie że studentowi ledwo starczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@n4ojlj3_42lk: xD no tak, typowe. Wynajmowałeś, potem dostałeś kasę pewnie w spadku i teraz wielce mądry dziwisz się że ludzie wynajmują. Nie każdy ma tyle farta w życiu co ty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@n4ojlj3_42lk: wyobraź sobie, że ja każdą złotówkę muszę uzbierać sam na mieszkanie. Nikt mi się nie dołoży. Mieszkania drogie, inflacja i koło się zamyka, bo nie da się oszedzić wydając w #!$%@? siana na wynajem
xD no tak, typowe. Wynajmowałeś, potem dostałeś kasę pewnie w spadku i teraz wielce mądry dziwisz się że ludzie wynajmują. Nie każdy ma tyle farta w życiu co ty


@becvvv: Ja jedynie stwierdziłem, że w mniejszym mieście się bardziej opyla mieszkać niż wynajmować w większym, a co do samego w sobie wynajmowania to się nie czepiłem raczej nigdzie.