Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciachostko: Bo praca jest, ale dla kumatych ?? Jak by nie patrzeć każda taka rozmowa kosztuje trochę psychicznie, a z każdą porażką jest trudniej. Dwa lata temu było 14 rozmów i dopiero praca. Ciekawe ile teraz. Chociaż te 6 lat expa ładnie wygląda na LinkedIn tylko skill za tym nie idzie.
@CuckCuckKlan: nawet jeśli miałeś przerwę to mając 6 lat expa, powinno ci coś w głowie zostać. Jeśli chodzi o same rozmowy to przecież porażka jest nieodłącznym elementem procesu szukania pracy i nie ma się co załamywać, tylko przeć dalej. Gorzej, gdybyś był zupełnie zielony i szukał pierwszej pracy bo dzisiaj jest zatrzęsienie na rynku juniorów, a tak to powinieneś coś znaleźć na miękko.

tylko skill za tym nie idzie.

Bo praca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciachostko: Problem w tym, że zawsze pracowałem na starych systemach z Javą 6/8, a teraz już chcą 11/13. Poza tym wszystkie te 3 poprzednie stanowiska łączy to, że umowa była rozwiązywana przez pracodawcę, a nie mnie, bo chciałem zmienić pracę.
@ciachostko: Rozmowa 40-45 minut (share screen), temat mam load balancer i limit 10 usług, które mogę w nim zarejestrować. Stworzyć klasę, jakieś tam metodki do tego oraz 2-3 testy jednostkowe do tego. Dramatu nie było, ale dawno porządnie kodziłem, więc pewno lipa. ( ͡º ͜ʖ͡º)