Wpis z mikrobloga

@Mjj48003 a to rozumiem, że każdy różowy pasek ma różowy pasek? Wykop wysyła jakiś test na walidację paska?
Ja po prostu nie wierzę, że ktoś może być takim idiotą, żeby pisać takie rzeczy, a potem jeszcze wyzywać od dzi*ek. Wali mi to fejkiem, bo co jak co, ale każdy kuc wie, że ich poglądy wśród klaczy nie są zbyt popularne więc po co sobie strzelać na dzień dobry w nogę w taki
@AKFobia: Jest ciepły letni wieczór, słońce powoli zachodzi za horyzontem morza, pozostawiając lekki połysk na wodzie, impreza na plaży. Idziesz po kolejne piwo, przeciskając się pomiędzy ludźmi. W pewnym momencie spośród tłumu wyjawia się ONA, wasze spojrzenia nieśmiało spotykają się uzyskując kontakt wzrokowy. Uśmiechasz się, ona też. Ruszasz w jej stronę. DJ właśnie puścił trochę wolniejszy kawałek, robi się romantycznie. Stajecie naprzeciw siebie i mówisz do niej: "Roochałbym Cię jak socjalizm
@Mjj48003: Xddd myśl, że chodzi tu o konfederatów. Chodzi tu i to, że gość był w #!$%@? brzydki albo niski. Gdyby napisał konfederata, który wygląda jak młody Gerald Ford, to byś nie zobaczył tego skrina. Zamiast odpowiedzi, że byłby wklęsły byłoby coś w stylu: "oraj mnie jak Che Guevara swoje ofiary" i byłoby błe błe błe błe wieczorem.