Wpis z mikrobloga

przecież to z 53 płciami to chochoł. Razem z tekstem ze szpitalem używanym wraz ze zdjęciami z 2009 roku trzymanymi w specjalnym folderze na okazję "orania lewaka" stanowią artylerię strony prawej xD


@Emerkaes: zapomniałeś o helikopterze bojowym. To też jest w pakiecie
  • Odpowiedz
@koziol87: Gdy zobaczyłem to ujecie w wiadomościach było one tak nierealne co do sytuacji, że od razu pomyślałem, że to ktoś ze służb odstawia takie cyrki by dobrze wyglądało w wiadomościach. Czapka duże gogle utrudniające identyfikacje. Ewentualnie troll ; )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crest: no to pokaż mi te artykuły. Nie mówię o artykule z jakiegoś wsieci albo innej Frondy i nie mówię o poście na Twitterze jakiejś 14-latki co do której nawet nie jest wiadomo czy istnieje. Pokaż mi artykuł o 57 płciach z jakiegoś w miarę znanego źródła.
Ps.

Chyba nie jesteś genderofobem?

Nie chciałem tego komentować, ale nie potrafię nie napisać że to naprawdę żałosne.
  • Odpowiedz
@koziol87 a to zależy od wersji na początku był pokrzywdzonym uciskanym członkiem lgbt a później jak się okazało co robił to narracja się zmieniła i okazał się już być zwykłym prowokatorem.
  • Odpowiedz
@crest: Nie, obraziłeś mi Urbana, bo mnie on wali, ale zagłosowałem i specjalnie związany z nim się nie czuje. Po prostu wydawało mi się ze już widziałem cytatora wiki i sprawdzałem czy to Ty. A patrząc na Twoje wpisy, No cóż, każdy ma jakieś fiksacje. Co Ci mam powiedzieć? Ze kisne? Przecież tak jak ja i Ty to pewnie masz w dupie
  • Odpowiedz