Wpis z mikrobloga

Gość robi wślizg, dotyka piłki. I nagle w jego trajektorię ślizgu którego już nie kontroluje wchodzi sobie Messi.


@Toniejawtedy: nie można wykonywać wślizgów w których suniesz po ziemii bez kontroli.
  • Odpowiedz
@Shatter: obrażam bo sam zacząłeś. Wyjechałeś z tekstem, że jak się nie interesuje to nie mam prawa dyskutować o przepisach - typowe zachowanie dzbana. Jakiś dzban mówi mi że nie mam prawa do dyskusji i mam być dla niego miły xD no dramat.

Tak tłumaczą, każdy w inny sposób i innym przepisem, faktycznie tak #!$%@? są przepisy że fani nie są w stanie się zdecydować? Ani odpowiedzieć na pytanie o analogiczne
  • Odpowiedz
@pro666full: dzięki, jedyne sensowne wyjaśnienie. Pytanie, czy jak uderzę z wielką siłą w piłkę i trafię w głowę innego zawodnika to też się to łapie?


@Toniejawtedy: jeżeli zrobisz to rozmyślnie to będzie to traktowane jako niesportowe zachowanie, jeżeli nie to przepisy gry nie kwalifikują tego jako przewinienie. Czymś innym w przepisach jest rażący faul, a czymś innym niesportowe zachowanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ethellon Tak w gwoli ścisłości, za nierozważny faul jest żółta kartka, a to był rażący, niebezpieczny atak w nogi zawodnika, który mógł spowodować kontuzje.
  • Odpowiedz
@matixrr ja kibicuję Realowi ale to nie ma nic do rzeczy. Manu wjechał na wyprostowanej nodze powyżej kostki i dzięki Bogu, nie skończyło się to złamaniem u Messiego. Bandycki faul i tyle.
  • Odpowiedz