Wpis z mikrobloga

@MuszkaPikus: Wlasnie o czyms takimslyszlem od koleki ktory slyszal od kogos, ale nie potrafił mi wytłumaczyć o co z tym chodzi.

Co znaczy to 24h? Chyba nie praca 24/h bo tak sie nie da?
@lastro Chwyt bez znaczenia, nie ma określonej minimalnej ilości jednak im więcej tym lepiej. Służby 24h oznaczają iż jesteś na sluzbie od wtorku 7:00 do środy 7:00. Masz wyznaczone kilka przerw podczas których możesz sie zdrzemnąć. Jest tak między innymi w kancelarii prezesa rady ministrów
Służby 24h oznaczają iż jesteś na sluzbie od wtorku 7:00 do środy 7:00. Masz wyznaczone kilka przerw podczas których możesz sie zdrzemnąć. Jest tak między innymi w kancelarii prezesa rady ministrów


@MuszkaPikus: Przynajmniej tzn. od czego to zalezy?
Kolega mi mowil ze jakis jego kolega ma w miesiącu 7x takich sluzb po 24h i chyba tyle

Nie wiesz dokladnie ile trwają te przerwy i jak dlugo?
@lastro Ilość przerw i ich długość zależy od dowódcy zmiany i ilości osób na służbie. Przerwy po 1h lub 2h. Łącznie może wyjść nawet 8h na jedną służbe. Te przerwy mają to do siebie ze możesz zostać z nich wezwany, ale to raczej wyjątkowe sytuacje
@MuszkaPikus: Uhmm, szkoda wlasnie ze w tych sluzbach tak nie do konca wszystko wiadomo i ciezko podjąć decyzje zeby potem nie załowąć.

A Ty zadowolony jesteś? Funkcjonariusze mają jakieś specjalne siedziby zeby sie zdrzemnąć?
@MuszkaPikus: Kurde, to moz by spróbować. A wiesz moze jakie są etapy rekrutacji, czy tak jak na policji ze 5 razy sie jezdzi? Ja musialbym 500km jezdzic w jedną strone, wiec ma to tez jakeis znaczenie dla mnie
@lastro Sporo policjantów przechodzi do SOP i sobie chwałą pracę w porownaniu do służby w policji. Będąc po legii akademickiej masz od razu stopień kaprala dzięki czemu możesz oszczędzić parę lat służby. Są też delegacje związane często z wizytą premiera w roznych częściach kraju. I chyba wszystko