Wpis z mikrobloga

Cześć! Przygotowujemy właśnie reportaż do “Dużego Formatu” (magazynu reporterskiego “Gazety Wyborczej”). Choć jesteśmy kojarzone ze środowiskiem feministycznym, uważamy, że problemy opisywane przez wykopową społeczność przegrywów przynajmniej częściowo są realne. Szukamy osób, które chciałyby porozmawiać z nami na temat blackpillu, bluepillu, redpillu, inceli i manosfery. Nie chcemy w naszym tekście wyśmiewać waszej społeczności (nie będzie to tekst opiniowy, nasze prywatne przemyślenia nie będą więc istotne). Uważamy, że do tej pory ruch ciałopozytywny niesłusznie pomijał mężczyzn, potępiamy wyśmiewanie i obrażanie ze względu na wygląd czy wzrost, co niestety obserwujemy na niektórych kobiecych grupach. Wszystkim, którzy zgodzą się z nami porozmawiać (przez dowolny komunikator) zapewniamy możliwość autoryzacji wypowiedzi - będziecie mieć pewność, że nie będziemy wyrywać waszych słów z kontekstu czy ich przekręcać. Jeśli choć trochę zależy wam na widoczności i opowiedzeniu o swoich problemach szerszemu gronu, zachęcamy do kontaktu.

Besos!

Aleksandra Herzyk & Patrycja Wieczorkiewicz

#blackpill #bluepill #redpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #datezone #tinder #badoo #blackpillraw
  • 412
  • Odpowiedz
Przeczytałem to co wyborcza zrobiła z @Blackpill_RAW
Z wsześniejszego sceptycyzmu przeszedłem na pewność że macie z góry BARDZO złe intencje.
Jeszcze to że same mówicie że jesteście feministkami, a jaka jest postawa feministek wobec męskich problemów to wiadomo.

Mimo wszystko wypowiedzieć się dla was można, chociaż wiadomo że chcecie tylko mieć tylko podkładkę żeby naszymi słowami autoryzować wasz paszkwil na nas (że niby wasze brednie bazują na tym co my piszemy).
W
  • Odpowiedz
@herzyk_wieczorkiewicz: zastanówcie się, czy jest możliwe opisanie przegrywu i blackpillu na tych 3 stronach A4 - według mnie problem jest dużo bardziej złożony. Sam jestem po drugiej stronie barykady i dopiero kilka lat spędzonych tutaj i czytanie m.in. @Blackpill_RAW uświadomiło mi problem, a obserwacje w prawdziwym życiu potwierdziły te teorie. Krótki tekst to może być za mało...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@allesisthelal: skąd ja wiedziałem, że wyciągniesz jakąś kartę pułapkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"W inny sposób" - używając takich fikołków można nawet podciągnąć wizytę u dentysty pod pajacowanie. Nie. Pajacowanie to interakcja międzyludzka, podczas której jedna ze stron bezskutecznie próbuje pokazać, że jest wystarczająco dobrym materiałem do odbycia stosunku/związku.
Słowo klucz: interakcja.
  • Odpowiedz
Ktoś uczony w blackpillu powinien się wypowiedzieć. Nieistotne, czy wypowiedź zostanie zmanipulowana, czy nie. Blackpill należy mainstreamować, więc nieważne jak mówią, byleby mówili.
  • Odpowiedz
@herzyk_wieczorkiewicz W ogóle to chciałbym przypomnieć, że przydałaby się jakaś weryfikacja autentyczności waszego konta. Na razie nie ma na nim nic poza tym jednym wpisem. To oczywiste, że na razie to wygląda jak zatzutka i szkoda żeby się ludzie produkowali na darmo, więc może jakoś udowodnicie swoje jestestwo na mirko.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Przeciez Wam nie da sie dogodzic, niewazne co by napisały. Beda atakowac? Źle. Beda bronic? Zle bo nieszczere intencje. Przykład ze swojego zycia? Nie, nie jest prawdziwy bo widziałem na blackpillowych badaniach na jutubie albo w zmontowanym programie w tv.
  • Odpowiedz