Wpis z mikrobloga

@Peter_Mountain: Inżynieria, kiedyś baterie do samochodów elektrycznych, obecnie ogniwa paliwowe.

@Above1: Trochę się mylisz. Przed pandemią wpadałem w rodzinne okolice co 6 tygodni, na dłuższy weekend i widywałem się częściej ze znajomymi niż oni ze sobą nawzajem, żyjąc w tym samym mieście. Kwestia nie tego gdzie jesteś, ale jak sobie wszystko poustawiasz.

@majk90:
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester super gratulacje, Twoje zdrowie.
Nie przejmuj się wykopkami których jedynym priorytetem jest napisanie gibkiego komentarza i zgarnięcie za to 100 plusów. Po czym dalej wracają do piwnicy.
Cieszę się Twoim sukcesem
  • Odpowiedz
@Shatter: Tak mniej-więcej to wygląda. Dom kupiliśmy nie do końca taki jaki nam się wymarzył ale za to w zajebistej okolicy, poważnie 2 minuty do parku co doskonale wszystko rekompensuje. Następny, jak się uda będzie również gdzieś tutaj. Spłacamy na luzie, przy odsetkach 1.2% nie opłaca się spinać.
  • Odpowiedz
@deniskaufmann: Absolutnie się nie przejmuję. Bawi mnie tylko to, że chciałem przekazać poczucie dumy z tego co udało mi się od zera osiągnąć a piwnica czepia się metrażu. Pałac też można skrytykować a budy dla psa nie będzie komu zbić.

@magrusia: To już mnie bardziej skonfundowałaś niż żona ;)
  • Odpowiedz
@Above1: ale głupoty. dlaczego niby znajomości na 3 miesiące? Sam od 13 lat mieszkam za granica i do Polski jeżdżę raz na 2-3 lata bardziej z przymusu. Jeśli jesteś zasimilowany to jesteś u siebie. Ta Polska to wtedy bardziej obcy kraj
@Wujek_Fester: 160k to spoko cena. Podobne relacje jak we Francji chociaż 1.2% to trochę dużo ale i tak do przodu
  • Odpowiedz
@Shatter: Te rzekomo tanie szeregówki w okolicy Lubina są sprzedawane jako stan surowy otwarty :/ ceny jak na zadupie gdzie jest kopalnia i nic więcej są totalnie z dupy, zwłaszcza w obrębie miasta
  • Odpowiedz