Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: bardziej pytalem o nastroje emigranta, nie wiazalem tego z zakupem domu. Ciekawi mnie jakie plany maja emigranci w uk :).

Ja np wracac bym zapewne nie chcial majac dom i dobra prace. Uk jest kilka poziomow nad polska.
  • Odpowiedz
@Shatter: nie wszedzie, są kraje w Europie, ze zeby zgrzytają, jak się patrzy na ceny mieszkania nawet miejscowym, co kończy się tym, ze ogromna wiekszosc wynajmuje. Przykład - Szwajcaria, ok 20km od Zurychu, małe 15tysieczne miasteczko, mieszkanie 3 pokojowe, 1mln franków xd
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: w sumie to chetnie, ale nie rozmawiamy o tym co #!$%@? na wypoku pod swoimi kontami ( ) privuj do mnie, cos wymyslimy, mam duzo czasu - home office here oraz wolne weekendy bo zona z dzieckiem w Polsce na wakacjach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@soundboy: Musialby byc szalony kupic za gotowke. Raz ze to sie prawie wcale nie oplaca - raty kredytu to czesto 1.2-2.6% przynajmniej ja takie zawsze mam, wiec po co szalec?
  • Odpowiedz
Ja brałem w okolicach 160k.


@Wujek_Fester: To jak za darmo. Zazdro. U mnie tyle to trzeba na wkład własny na coś podobnego nazbierać, przy czym ~60k euro od razu znika w podatkach i opłatach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zdasz sobie kiedyś sprawę, że nie jesteś u siebie, że spokój finansowy nie zastąpi Ci miejsc z młodości, znajomości na stałe, nie na 3 miesiące, bliskości rodziny i wielu innych rzeczy. Wrócisz, z podkulonym ogonem


@Above1: Większych głupot dzisiaj jeszcze nie czytałem
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: Leicester XD pięć lat tam wytrzymałem. W ciągu tych pięciu lat populacja białych Europejczyków spadła tam z 48% do 43%
Z fartem mordeczko. Dom sprzedany i już zawinąłem rodzinkę z tego grajdołka. Na 20 oglądających rodzin ani jedna nie była pochodzenia europejskiego. Wołaj za 5 lat albo jak założysz rodzinę i poślesz dzieci do szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz