Wpis z mikrobloga

Wczoraj wrzuciłem pierwszego posta pod tagiem #wyklepiesie. Czytałem wszystkie komentarze po spodem, fajna dyskusja, podzielone zdania. Wielu mireczków odezwało się w wiadomości prywatnej żeby wycenić jakiś transport, więc nawet jakiś niezamierzony element marketingowy - odzywajcie się śmiało jakbyście chcieli o coś dopytać w kwestii sprowadzenia pojazdu od strony transportowej.

Kolejne auto, które trafiło już z Francji do Polski. Według mnie na Polskie drogi już nie wyjedzie, ale na pewno znalazłby się jakiś magik( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Sam odbiór takiego auta na typowy mały autotransporter to też niezły wyczyn. Tak mocno rozbite auta dużo lepiej ładuje się typową pomocą drogową, która opuszcza pełną hydrauliczną platformę, jednak na trasach międzynarodowych raczej się ich nie spotyka.

Co myślicie?
Mercedes C klasa, świeżynka, symboliczny przebieg, poniżej 20000km, cena 10000€

Więcej foto w komentarzach.

#samochody #transport
źródło: comment_1619260206fEDDUJuc1uhv78eh5JsfV2.jpg
  • 18
@ignore48 to troche duma, a trochę straszne, że mamy tak zdolnych blacharzy i lakierników:D u nas jednak bardzo się patrzy na jakość wykonanych prac - francuzi i niemcy pod tym względem są dużo bardziej pobłażliwi. Często naprawy są niestaranne, z wieloma uchybieniami. Nie genaralizuję, ale u nas każdy patrzy na najdrobniejszego paproszka i bada auto pod kazdym kątem. Typowa naprawa na zachodzie jest dużo niższej jakości, często bez demontażu, więc kratki w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@terrarek: słupki z tyłu pogięte, dach pogięty, kurtyny #!$%@?ło - naprawa raczej nieopłacalna w stosunku do nakładu prac i tego ile można ukręcić lodu z samych części, silnik pewnie nietknięty a on sam to tak szacuję że z dziesięć koła będzie wart
@terrarek: jak dla mnie to ono będzie dawcą papierów. Choć tak naprawdę to nie powinno mieć możliwości rejestracji, do użytku nadają się silnik, skrzynia i kilka innych drobnych elementów