Wpis z mikrobloga

@fluchtlinge_willkommen
@danielek_czarodziej

@CzerstwaBulka
@ponik_kolny

Panowie. Pewnie żaden z was tego nie rozkminial ale są 2 typy ludzi. Ci którzy się podcieraja na siedząco i stojąca. Flamaster w dupie to domena tych którzy podcieraja się na stojąco także sugeruje zmianę trybu podcierania dupy. Na siedząco jest szybciej i dokładniej dla pedantów polecam papier toaletowy nawilżany oraz depilację najlepiej kremem veet. Miłych przygód w krainie srania xD
@Gavilar: no tylko odbyt i okolice. Jak masz tam włosy to te "okolice" to całkiem sporo.

To co byś powiedział na to, żeby mieć w gównie kawałek ramienia, powiedzmy 1x1cm i na to założyć koszulkę. W końcu to tylko trochę.
@ExitMan A propos golenia sobie odbytu. Ostatnio popełniłem nawiększy błąd w swoim życiu i chciałbym podzielić się tym doświadczeniem ku przestrodze. Ta, tak jak wiele innych historii, zaczęła się kiedy miałem problemy ze sraniem. Nie, nie miałem zatwardzenia. To nie była kwestia regularności wypróżniania, a raczej jej techniki. Włosy w moim odbycie wyrosły już na tyle, że przypominało to raczej dżunglę, w której cały czas plątały się małe kawałki gówna. Byłem strasznie