Wpis z mikrobloga

@Bialy_zeszycik: mojej matki szefowa od marca poprzedniego roku nie wpuszcza do domu swoich dorosłych synów. Jak przyjechali do niej na imieniny to zadzwonili do drzwi i zostawili pod nimi prezent, ona pomachała im przez okno i tyle się widzieli od tamtego czasu. Idiotka w pracy unika wszystkich, cały czas chodzi w maseczce, przyłbicy i rękawiczkach, co chwilę dezynfekuje rękawiczki (!), wszystkie rzeczy wspólne i pocztę łapie dwoma palcami jakby ten
  • Odpowiedz
@Bialy_zeszycik: Tak działa propaganda. Dzięki takiemu narzędziu jak telewizor można ludziom wmówić praktycznie wszystko. Widać to np w spożyciu leków i suplementów diety. Polska jest największym konsumentów wszelakich suplementów diety, leków otc czyli bez recepty i leków z receptą. I mamy największy udział procentowy reklam medykamentów w blokach reklamowych w radiu i tv. Przypadek? Nie sądzę.
A co do szczepionki, to Pinkas już się wypowiadał we wrześniu 2020, że wygenerują
ropppson - @Bialy_zeszycik: Tak działa propaganda. Dzięki takiemu narzędziu jak telew...
  • Odpowiedz
@Bialy_zeszycik: mam trochę podobnie, chociaż nie aż tak skrajnie. W mojej rodzinie wszyscy się szczepią i coś czuję, że gdybym ja nie chciała tego zrobić, to nie miałabym już życia. Zresztą w ogóle przez całą pandemię czuję się obarczana większą odpowiedzialnością niż inni, tak jakby to, że jestem młoda, miało sprawić, że na pewno z większym prawdopodobieństwem przyniosę do domu wirusa i wszystkich pozarażam i zabiję, mimo że dbam o
  • Odpowiedz
@Bialy_zeszycik: A z tym szałem wirusowym to następna kwestia. Chodzi w masce często? Popatrz sobie na takie coś: kwasica oddechowa - przyczyny i symptomy. Symptomy kwasicy oddechowej mogą obejmować niepokojące objawy ze strony ośrodkowego układu nerwowego, takie jak halucynacje i towarzyszące im psychozy. A spowodowana jest nadmierną retencją we krwi gazu, jakim jest dwutlenek węgla.
  • Odpowiedz
@ropppson: moja matka z jednej strony dała się tej psychozie i np. codziennie zapisuje sobie do kajecika liczbę trupów/zachorowań itp., z drugiej strony nie za bardzo chce się szczepić po unijnej nagonce na AZ. Mimo że twierdzi inaczej, wg niej wcale się tym nie przejmuje... Szkoda że ten podatek od reklam nie wszedł przynajmniej na jakiś czas, jeden dzień od tej propagandy to było za mało.
  • Odpowiedz
@Bialy_zeszycik: Czasami występują przeciwwskazania medyczne, ale jak ich nie ma (>90% społeczeństwa myślę) to wady przewyższają mocno zalety i szczepienie jest mądrością
  • Odpowiedz
@Bialy_zeszycik: Twoja mama może mieć nerwice natręctw czy inne problemy z głową, które dobrze maskowała, aż do kumulacji związanej z koronką. A z drugiej strony, u mnie w rodzinie 4 osoby 60+ zmarły na koronkę.
  • Odpowiedz