Wpis z mikrobloga

mireczki, trzymajcie kciuki. w weekend jestem umówiony na spotkanie z dwoma milfami(50 lat około) w domu jednej z nich
( ͡° ͜ʖ ͡°) zdecydowanie mają chrapkę na młodego szczyla jakim jestem ja(20 lat). zdam relacje jak będę po, chyba że zamiast milfow będzie grupa facetów którzy wydymają mnie w kiszkę stolcową, i nerkę wytną to nie dam znać. ¯_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

#milf #segz #r0chanie #badoo #zapylansko #mamasita
  • 34
@sraniewbanienasniadanie: nie, po prostu jak widzę swoje rówieśniczki albo młodsze to #!$%@? xD nie mówię, nie wszystkie są takie głupie ale jednak dużo jest takich że Chryste Panie pożal się. Z tym jednym milfem mogę o wszysykim pogadać, nawet coś nie tak ostatnio powiedzialem po pijaku to trochę się wkurzyła. Ale później i tak się przytuliła do snu ( ͡° ͜ʖ ͡°) miala #!$%@?. Zdawała sobie sprawę
@grubyjanuszz: #!$%@? ile plusów panowie, jednak #!$%@? z tej akcji (,)

Ale Nie ma tego złego pany. Nie wolno się poddawać.
Nie ta milfeta to inna :D

Musicie spełniać marzenia. Próbujcie. Nawet jak nie pyka jak u mnie. Nie poddawajcie się ;)
@wildesign: wszystko git;) z każdym rodzicem mam dobry kontakt. Nie miałem #!$%@? dzieciństwa. Wręcz perfekcyjne.

Tu wydaje mi się że nie chodzi o relacje, tylko po prostu sytuacje jakieś głupie które wynikły z dziewczynami z ktorymi miałem do czynienia- równieśniczki lub młodsze-(zawstydzenie, stres, niezręczna sytuacja, wymagania z kosmosu, głupie gadki etc.??)

Starsze po prostu nie bawią się w nic takiego tylko jakoś normalniej się z nimi pisze.