Wpis z mikrobloga

mireczki, trzymajcie kciuki. w weekend jestem umówiony na spotkanie z dwoma milfami(50 lat około) w domu jednej z nich
( ͡° ͜ʖ ͡°) zdecydowanie mają chrapkę na młodego szczyla jakim jestem ja(20 lat). zdam relacje jak będę po, chyba że zamiast milfow będzie grupa facetów którzy wydymają mnie w kiszkę stolcową, i nerkę wytną to nie dam znać. ¯_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

#milf #segz #r0chanie #badoo #zapylansko #mamasita
  • 34
@wladcakabanosow: na badoo ją znalazłem, chwile przed tym jak do niej napisałem założyła konto wiec jeszcze mogłem do niej pisać. Później załącza się tryb że jak zapłacisz tzn te kredyty i trzeba bulic z 50 zł żeby napisać. Generalnie nie płaciłem i nie zamierzam płacić XD w okolicy której jestem, więcej milfow jest na fotce i badoo niż Tinder. Może inaczej w Warszawie ale w mojej miejscowości to tylko te dwa
@dolOfWK6KN: fakt, ale wyglądają na milfa wiec tak je uznaje :D

@boltzman: Oj mają. Co ciekawe- ona właśnie mi pisała ze niedawno jej się taka ochota włączyła. Ciekawa sprawa. Babeczka po 50. Raczej są te słynne ryczące czterdziestki XD ale chyba ta granica się przesuwa bo teraz 50-tki wyglądają na 40. Ale no zobaczę może tylko na zdjęciach tak dobrze wyglada.

W weekend się wszystko rozwiąże. I dam znać. Dzięki
Edit:

Nooo i zapeszylem albo rozgryzłem grupę wycinaczy nerek ktorzy czytali ten wpis i się bali ze ktoś doniesie że się nie odzywam XD

W każdym razie milfeta usunęła profil na badoo(only
Sad reaction)
A numeru do niej nie mam. Wysyłałem jej kiedyś swój ale nwm czy zapisała. Nie odczytała mojej ostatniej wiadomosci przed usunięciem profilu xD

No nic. zostaje milf z którym się spotykam cyklicznie i nie wywinie mi takiego numeru