Wpis z mikrobloga

  • 40
@pwone Ale jak sam zauważyłeś - musisz mieć pomysł, nołhał i umiejętności. Więc to nie jest kwestia tych 4k zł.

Ten typ uprawia takie typowe linkedinowe gadanie. Bez wartości.
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Śpij 10 godzin - nie ma problemu.
Z---------j w kamieniołomie 10 godzin w upale bez wody - za dużo.

Serio, co za mistrz. Ludzie spędzają czas odpoczywając nie dlatego, że są leniwymi chujami, tylko dlatego, że są, nie wiem, zmęczeni po pracy.
  • Odpowiedz
Biznes mozna zrobic nawet i z 10 zl jak ma się glowe


@galaxybear: No czekamy na rady panie praktyku biznesu. Na pewno pomogą każdemu chcącemu coś zrobić ze swoim życiem, który potrzebuje tylko rady jak zacząć

Chyba, że to "10 złotych i głowa" to biuro po ojcu, laptop od mamy, mieszkanie po babci, samochód na 18 od chrzestnych i jeszcze bezzwrotna pożyczka 50k od wuja xD

Wtedy racja. Da się
  • Odpowiedz
x k---a D, w 2h to się najwyżej nauczy jak się nie zesrać


@grajlord: rozumiem, że jesteś zbyt dużym debilem, aby zrozumieć, że chodzi o 2 godziny DZIENNIE. Chyba że przemawiającym do ludzi przykładem ma być 2 godziny użytkowania Netflixa w ogóle, bo przecież wszyscy tak robią.
  • Odpowiedz
@Cierniostwor są biznesy na które 4k starczy na start, kwestia tylko kreatywnego zusu.
Za 4k możesz spokojnie zacząć drop shopping robić albo zająć się handlem.
Kwestią tylko żeby mieć jakąś pracę żeby nie płacić ZUS a składkę zdrowotną.
Sam właśnie jestem w trakcie zakładania działalności i jak wezmę kredyt 20k na 2 lata to będę miał jak paczek w maśle, pracuje w firmie gdzie mam zmiany 12h I pracuje max 13
  • Odpowiedz