Wpis z mikrobloga

to wy wymyślacie sobie jakieś płcie mózgu na kiju i nazywacie to nauką


@zero_dwa: Zawsze mnie fascynowało jak takie jednostki jak Ty wolą się ośmieszyć swoją niewiedzą i przekonaniem o własnej racji (mimo że ta stoi w sprzeczności z tym co mówią psychologowie badający temat), niż wznieść się ponad dysonans poznawczy i zaakceptować fakt, że zrobiłeś z siebie głupka, a teraz każdym kolejnym komentarzem jedynie się pogrążasz.

Taplaj się dalej w
  • Odpowiedz
@Szypki_jaszczomp: ale to jak sie urodziło to miało penisa czy waginę bo z tekstu jasno nie wynika czy to biologiczny chłopiec czy dziewczynka a imie nic nie okresla do konca chociarz daje mozliwosc ze imie meskie lub zenskie nadane przy narodzinach oznacza płeć dziecka????
  • Odpowiedz
Napisanie płci niechcianej przez dziecko, jest równoznaczne z napluciem temu dziecku w twarz.


@Ordo_Publius:
XDDDD o #!$%@?, stary. Ja mam niechciany wzrost. Napiszcie mi w akcie zgonu, że mam 3,5 metra.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: Czy zdajesz sobie sprawę z tego że lekarze również popełnia błędy? Był czas gdy psychiatrzy zalecali poddawanie niektórych ludzi lobotomii. To że obecnie podchodzą do pewnych rzeczy tak a nie inaczej, nie oznacza że będą tak samo do nich podchodzić za 30 lat, zwłaszcza w dziedzinie która dopiero raczkuje.
Dodatkowo trzeba pamiętać o tym że istnieją grupy wpływu które opłacają różne instytuty i czasopisma, wypływając na publikowane treści. Naukowiec to
  • Odpowiedz