Wpis z mikrobloga

@Nowa_Zielonka_: no cóż, statystyki sa nieubłagane (czyt. prawackie), młodzi czarni mężczyźni nie są zainteresowani wychowaniem swoich własnych dzieci wiec czemu mialbym powierzyc takiemu kolesiowi swoje dziecko? Chodzi mi o różnice kulturowe przedewszystkim. Lewica nas uczy że kultur mieszać ze sobą nie wolno, więc lepiej żyć w swojej kulturowej bańce, a inne kultury obserwować tak jak sie obserwuje zwierzeta na safari - bezpieczny dystans, broń w pogotowiu i zaryglowane drzwi ( ͡
@marek-cukierberg: #!$%@? co ma tag BLM czy beka z lewactwa do rzeczy xD co chcesz udowodnić? No straszne wydarzenie, mam nadzieję że chłopa skazą na dożywocie albo powieszą za jaja. I co, jak to się ma do BLM albo do lewicy?
Bo Ty chyba nie uważasz że Murzyni mają jakieś wrodzone skłonności do przestępstw? Jak tak to żądam dowodów. Bo bez nich to pachnie mi to rasizmem którego przecież nie ma,
@marek-cukierberg: nie mówię że to nie tak że odpowiadają za większą ilość przestępstw. Tak może być. I co teraz? Jakie działania podjąć z tym?
Bo zaraz po nich należy podjąć działania wobec wszystkich mężczyzn - bo ci odpowiadają chyba za jakies 80% przestępstw.
Bo Ty chyba nie uważasz że Murzyni mają jakieś wrodzone skłonności do przestępstw?

nie mówię że to nie tak że odpowiadają za większą ilość przestępstw. Tak może być. I co teraz? Jakie działania podjąć z tym?


@Kedlov: XD

Nie mają większej skłonności, ale popełniają więcej przestępstw. Pewnie bieda albo biały przywilej ich do tego zmusza.