Wpis z mikrobloga

wy tak na serio nie macie fryzjera u siebie albo w jakimś najbliższym większym mieście? Sprawdzaliście booksy?


@mentari: Serio, serio, u mnie barber dostał karę, bo ktoś go zgłosił do sanepidu i przyjął ich pracownika tylnymi drzwiami. Wkurzył się i odwołał wszystkie terminy. Nie po to się zapuszczałem, że pójść do fryzjera i ściąć się standardowo na boki krótko, góra dłużej
Serio, serio, u mnie barber dostał karę, bo ktoś go zgłosił do sanepidu i przyjął ich pracownika tylnymi drzwiami. Wkurzył się i odwołał wszystkie terminy. Nie po to się zapuszczałem, że pójść do fryzjera i ściąć się standardowo na boki krótko, góra dłużej


@ExitMan: no cóż, bywa. Dlatego zawsze warto mieć innego sprawdzonego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bym tam wolał raz zaryzykować u innego z dobrymi
no cóż, bywa. Dlatego zawsze warto mieć innego sprawdzonego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bym tam wolał raz zaryzykować u innego z dobrymi opiniami niż parę tygodni nie korzystać z żadnego xD


@mentari: Właśnie ten inny mnie nie przyjmuję, bo nie jestem stałym klientem, a robotę ma ustaloną na tygodnie do przodu, właśnie przez LOCKDOWN się nie dostałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Do
Do byle kogo nie pójdę, bo już lepiej wyglądać na zaniedbanego niż źle ostrzyżonego.


@ExitMan: Pierwsze xD za to zdanie, a drugie xD za to, że tylko jeden fryzjer jest w stanie dobrze ostrzyc


Poza tym pytałem wprost czy nie macie żadnego fryzjera w mieście/okolicy - ty masz tylko po prostu nie chcesz pójść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym pytałem wprost czy nie macie żadnego fryzjera w mieście/okolicy - ty masz tylko po prostu nie chcesz pójść ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mentari: Oczywiście, że są, ale wolę już zrobić to sam niż powierzać moje włosy "takiej osobie".

Mechanika też wybierasz z dużą ilością wolnych terminów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)