Wpis z mikrobloga

WSPANIAŁY WĄTEK
najbardziej mi się podoba ten komentarz że to zapas podpasek do końca menstruacyjnego życia jak na paragonie widać dwa opakowania xDDD

No ale wiadomo chemia nie należy do codziennych zakupów, wykopkom wystarcza jedno opakowanie szamponu na rok, nie miesiączkują a mieszkanie sprząta mama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jrs2 szczerze mówiąc to robię co kilka dni spore zakupy i to Auchan, Lidl i Biedronka to takich cen naprawdę nie widziałem. Te śmietany w Lidlu czy Biedronce to około 3.5zl, za duże Awokado ostatnio po 7-8 zł sztuka płaciłem. Szynka jak to szynka, ja mało wędlin używam i jak coś to głównie do pizzy hiszpańskie czy włoskie to taka cena 70-80zl za kg. Polskie dobre można w mięsnym kupić po
  • Odpowiedz
@jrs2: ja rozumiem, bierzemy to na co mamy ochotę i potrzebę ( ͡º ͜ʖ͡º) lecz wybierając 2x awokado PREMIUM XXL za łączną cenę 26 zł, czosnek PREMIUM za 6 zł, Papaya ( aż dziwne że nie premium ) za 12 zł to nie dziw się że masz taki rachunek. Te produkty można dostać za 1/3 tego co kupiłeś, znając oferty innych sklepów. Dodatkowo trzeba brać
  • Odpowiedz
@azetka: to sprawdź sobie paragon, on tam ma 3 owoce za 40 zł i długopis za kolejne 37. Łykacie jak pelikany.


@Fenrirr No przekrwione, polak robak kupił dwa awokado i papaje więc d--a cicho bo trolluje... Normalny człowiek je tylko ziemniaki i jabłka papierówki najlepiej sąsiadowi z------e z dzialki
  • Odpowiedz