Wpis z mikrobloga

@jrs2: @muda: Panowie, z octem też trzeba uważać. Nie wiem co za debil wpadł na sprzedawanie go w plastikowych butelkach które wyraźnie reagują z octem (plastik robi się kruchszy i mniej sprężuysty) przez co nadaje się do mycia kibla najwyżej bo #!$%@? plastikiem.
  • Odpowiedz
@jrs2: hahahaha czytając te komentarze można się za głowę złapać "KUPIL MARCHIEWKE ZA 5ZŁ !!!!!!!! A JA MAM ZA 4,5 NO ALE SIE POWODZI"

Co za naród niewolników xd

@picasssss1 Czemu od razu niewolników?

Akurat ostatnio naszło mnie na sok z marchwi a że byłem w kaufie to wziąłem bo cena wydawała się spoko. Jestem nauczony wręcz przeciwnie do moich rodziców gdzie zawsze patrzyli na cenę i jechali nawet dalej gdy było tanio, bo szkoda mi czasu
  • Odpowiedz
@piesprzewodnik: Ale jakie to ma znaczenie? Nawet jak odejmiesz różnicę to dalej jest drogo. Nawet jak olejesz ten konkretny koszyk to nie da się zaprzeczyć, że naprawdę ceny szybują i to bardzo szybko. A o to chodzi w tym wpisie.
  • Odpowiedz
@jrs2 musisz robic jak moj sasiad, pietruszka na zachodzie miasta jest tansza o 50 groszy wiec chlop tam jedzie, pozniej na polnoc - tam marchewka na promocji, stamtad jedzie na wschod - pietruszka -30%, no i na sam koniec - na poludniu OKAZJA SCHAB BEZ KOSCI 9.99 ZA KG
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Zawsze będzie nie tak- jak wrzuciłby same „pospolite” produkty to:
- da się kupić taniej w miejscu X, gdzie ty kupujesz
- w dupach się przewraca, XXzł za parę plastrów szynki (wędlina z dobrym składem, tańsze mają brzydki skład)
- kupujesz niesezonowe warzywa to masz za
  • Odpowiedz
@Antiax: no już się wypowiedziała jedna XD @xhxhx: #!$%@?ła mu litanie że w sumie to kauflandowe lepsze tu te owoce można taniej. Ja #!$%@? można też jeść wióry z mlekiem, a tu nie chodzi o to żeby typ chodził i ograniczał się co chce zjeść i szukał 20h produktów tylko wszedł kupił i wyszedł.

A koszyk dobitnie przedstawia że minimalnie lepsze produkty już tak #!$%@?ło w kosmos a ludzie biorący 500+ tego nie odczuwają .

Powiem więcej leci teraz narracja na opa jakby ukrywał #!$%@? wie co i ma czelność wziąć
  • Odpowiedz