Wpis z mikrobloga

@jrs2: ja pamiętam czasy jak rodzice za 200 zł robili takie zakupy co się do wózka ledwo mieściły, no ale też nie kupowali jakichś rarytasów, ale też nie jakieś najtańsze gówno
  • Odpowiedz
@jrs2

Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za 100
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
W Polsce wciąż idzie zrobić naprawdę tanie zakupy tylko niestety trzeba ogarniać. Znam wiele osób które zrobią dokładnie takie same zakupy nawet o połowę tańsze lub droższe. Nie każdy wykształcił w sobie umiejętność zakupów i po prostu to co jest na liście z karteczki włożonej w kieszeń wrzuca bezpośrednio do koszyka a najlepiej jak wszystko jest zafoliowane. Nie patrzą że to jest BIO, turbo EKO, wegan czy PREMIUM, po prostu w koszyku
  • Odpowiedz
@jrs2: gościu, nie twierdzę, że nie jest drogo, ale #!$%@?. XD Pomidorki za 12 zł za 0,5 kg, 3 tropikalne owoce za prawie 40 zł, długopisy za 40 zł, jakby się jeszcze czepiać, to masz trufle za dychę, mascarpone odpuszczę, ale też można je taniej dostać. Ponad stówka za wymienione wyżej produkty.
  • Odpowiedz