Wpis z mikrobloga

@jrs2: Napisałem ogólnie, a nie że konkretnie mascarpone. Czytaj ze zrozumieniem. Zresztą mascarpone też może być z wyższej Polki, bo to zależy od jakości produktu, a nie rodzaju produktu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jrs2: fakt faktem dosyc drogie owoce, ale ja sam widze ze jak kiedys w zakupach na 4-5 miescilem sie w 50-70zl tak teraz potrafie wydac 120 xD glupi kebab srednio kosztowal tak 2-3l temu kolo 14zl,teraz 20.
  • Odpowiedz
@jrs2: Tak, następnym razem dlużej stój przed kasą, to inflacja jeszcze bardziej cenę podniesie!

Zresztą stać Cię na awokado to trzeci próg podatkowy powiniennes mieć!
  • Odpowiedz
@jrs2: Widzisz, już Ci w komentarzach napisali, burżuj z Ciebie, trzeba kupować najtańsze gówno wtedy nawet nie zauważysz że coś drożeje ¯\_(ツ)_/¯ Lepsze produkty? Zbilansowana dieta? Na co to komu, trzeba jak najtańsze żarcie kupować xD Po co w ogóle żyć jak człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jrs2: W poniedziałek widziałem parę z pełnym koszykiem w Auchanie przede mną w kolejce. Zapłacili ponad 630 zł a ja się tylko zastanawiałem z kolegą za co tyle ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@jrs2: mam wrażenie że tym co się burzą że to niemożliwe tyle zaplacic zakupy dalej robią rodzice. Wszystko strasznie podrozalo. A to czepianie się że ktoś sobie pozwolił na drozsze produkty jest serio trochę chore.
  • Odpowiedz
Paczka szpinaku 150g, ale BIO 6,59zł. Ten sam szpinak bez nalepki bio w biedronce 300g. 5,50zł.


@lizakoo: W tym samym kauflandzie obok tego szpinaku BIO masz szpinak za połowę ceny zwykły więc nie wiem o co twój problem xD
  • Odpowiedz