Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 167
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amantadeusz: Rozmowa troche jak grochem o ściane.
:P

Z Twoich postów wynika, że chcesz wykreować się na super boga seksu. Próbuje Ci tylko powiedzieć, że dla kobiet długi seks to nic przyjemnego. Z koleżankami bliższymi i dalszymi po różnych środkach się rozmawiało wiele razy i w przepływie szczerości każda z nas twierdziła, że dlugi seks jest męczący i nie daje nic przyjemnego. Natomiast, każda z nas udaje, że jest super bo co innego ma zrobić skoro facet nie może wczesniej skonczyc?xd
Tzn. ja akurat nie bo mowie wprost, ze dalej nie robimy bo mni zaczyna bolec. Nie bede sie poswiecac dla zasady.
No ale duzo kobiet tak robi xd a jeszcz epowiem Ci ciekawostke o ktorej pewnie tez nie wiesz.. 70-80 % kobiet nie ma orgazmow pochwowych, nigdy nie mialo i miec
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Jakim ty jesteś smutnym człowiekiem, już pomijam wiarygodność twoich wpisów, ale prezentujesz mentalność 13 latka który się podniecił bo podglądnął koleżankę w szatni przez wfem i będziesz teraz o tym opowiadała przez kolejne 7 lat. "Patrzcie jaki jestem alfa+ ruchacz zawadiaka" cringe jak ch*j
  • Odpowiedz
@DunningKruger: miałem to samo. Mega feministka i wege, ciągle wrzeszcząca o patriarchacie i równosci płci

W łóżku okaaalo się że najbardziej kręci jak ja drapie, podduszam, szarpie za włosy i biję penisem po twarzy.

Feministki po prostu potrzebują prawdziwego samca by poczuć sie kobieco
  • Odpowiedz
@Olivederia: Ohh, to wspaniale, że na podstawie komentarzy twoich koleżanek znasz już życie intymne wszystkich ludzi na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No więc wyobraź sobie, że ludzie są różni. Są kobiety, które faktycznie po 20-30 minutach czują się już obtarte i mają dość. Są takie, które mogą robić to i przez kilka godzin i nadal czerpać z tego przyjemność. Używając choćby żelów do ograniczania obtarć. Byłem kiedyś z dziewczyną, która dostała taką chcicę w dni płodne, że wręcz żądała ode mnie seksu 6-7 razy dziennie. Tak że ja byłem tą wymęczona stroną, która miała dość. Niestety nie dostąpiła ona zaszczytu bycia Twoją koleżanką. A tak w ogóle to ją tylko wymyśliłem, bo moją ambicją jest popisywać się w internecie przed jakąś nudną różową, dla której szczytem łóżkowych perwersji jest 'romantico erotico' po bożemu pod kołderką z jakimś nudnym kłapouchym xD

Ci ciekawostke o ktorej pewnie tez nie wiesz.. 70-80 % kobiet nie ma orgazmow pochwowych, nigdy nie
  • Odpowiedz
@Olivederia: Pozwolisz, że się specjalnie dla Ciebie powtórzę

Cały feminizm oparty jest na wyparciu różnic między kobietą a mężczyzną wynikających z biologii. Oparty na #!$%@?, jacy to jesteśmy równi, jakie to kobiety są silne i niezależne, że tradycyjne role i podległość kobiety mężczyźnie to straszny patriarchat i ucisk. Ale jak się okazuje to wszystko takie #!$%@? na ładną pogodę, bo gdy w grę wchodzą instynkty, to mamy stare dobre "za
  • Odpowiedz
@Olivederia:

Próbuje Ci tylko powiedzieć, że dla kobiet długi seks to nic przyjemnego.


Bzdura, są kobiety którym to sie podoba. To ze Ty nie masz takich preferencji albo takiego bogatego doświadczenia, to nie znaczy że moezesz wydawac osądy o wszystkich xD
  • Odpowiedz
Nawet zdecydowana wiekszosc (z 90%) kobiet a nie "bardzo wiele". To po prostu lezy w kobiecej naturze, wytworzone przez psychologie ewolucyjną


@In_thrust_we_trust: To też jest coś, czego dowiadujesz się wraz ze wzrostem doświadczenia. Większość kobiet ma nieskończone seksualne fantazje, tylko boi się o nich przyznać publicznie. Nasłuchałem się już w życiu kobiecych fantazji o gwałtach, o seksie ze zwierzętami, z dziećmi, z murzynami, gangbangach. Przeróżnych obrzydliwościach, które je podniecały bo
  • Odpowiedz
@Olivederia: To naprawdę zabawne, że jakaś oschła różowa z wykopu wchodzi tu w roli ekspertki i zna na wylot całą kobiecą seksualność i preferencję każdej kobiety. Czy to jakaś próba podbicia sobie ego poprzez fantazjowanie, że po drugiej stronie siedzą tylko i wyłącznie pryszczaci incele? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Olivederia:

Chcesz mi powiedziec ze swoje tezy wzięte z POSTOW NA JNTERNECIE o tym ze kobiety nie lubia długo i udaja, stawiasz wyżej niż dośwadczenia facetowz kobietami? XD
Boze co za fikolki

Spotykalem się z 3 laskami które lubilo dlugo i ze zmieniajaca się intenstywnoscia. W kazdym przypadku to od nich wychodziła inicjatywa takich stosunków i to one dawaly pierwsze sygnaly mi ze to lubia.
Wiec Twoja teoria kolejny raz
  • Odpowiedz