Wpis z mikrobloga

@DunningKruger: jeżeli uważasz się za konserwatystę to pokazujesz tym wpisem jedynie własną hipokryzję oraz to że kompletnie nie masz pojęcia o strajkach do których się odwołujesz, a że dziewczyna lubi ostrzej ¯\_(ツ)_/¯
zachowanie w łóżku =/= zachowanie poza nim
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: Ja myślę że wiem, o co koledze chodzi w pytaniu i doskonale je rozumiem.

Cały feminizm oparty jest na wyparciu różnic między kobietą a mężczyzną wynikających z biologii. Oparty na #!$%@?, jacy to jesteśmy równi, jakie to kobiety są silne i niezależne, że tradycyjne role i podległość kobiety mężczyźnie to straszny patriarchat i ucisk. Ale jak się okazuje to wszystko takie #!$%@? na ładną pogodę, bo gdy w grę
  • Odpowiedz
@DunningKruger typowy prawak, zamiast się cieszyć że znalazleś fajną różową z która przyjemnie spędziłeś czas to jojczysz i wyśmiewasz jej preferencje xd. W dodatku jojczysz na coś w czym sam uczestniczyłeś. Trochę hipokryzja
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Dobra gościu, może ruchasz a może nie, twoja rzecz. Ale chwalenie się takimi rzeczami dodatkowo na wykopie jest wybitnie niemęskie, twoje pragnienie atencji przekroczyło skalę żenadometru( ͡° ͜ʖ ͡°) no i witam na czarnej liście.
  • Odpowiedz