Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DunningKruger: Szczerze mówiąc to nie masz się czym chwalić.
Nie umiesz robić tak, żeby nie zostawiać śladów. Jeszcze daleka droga przed tobą i dużo nauki.
Od kobiety która jest w tym klimacie dłużej dostałbyś zwyczajnie w pysk za to, że został jakikolwiek ślad w widocznym miejscu. Twoje szczeście, ze trafiłeś na niedoswiadczoną, a jej pech niestety.
Nie masz wyczucia i nie panujesz nad sobą.
Żaden z ciebie dominant tylko zwykły cham
  • Odpowiedz
@Olivederia: Ty ale czego potrzebują kobiety to mnie nie musisz uczyć, trochę ich w swoim życiu poznałem. Tak że proszę bez tego protekcjonalnego tonu, bo mnie chyba z kimś pomyliłaś.

A czemu tak bardzo chcesz całkowicie oddzielać sferę seksualną, przecież nasze gusta w tym temacie też sporo o nas mówią. I dominacja wcale nie tylko w łóżku, bo przeciętna kobieta wybiera faceta wyższego od siebie, lepiej zarabiającego, inteligentniejszego, zaradniejszego etc.

Nigdzie
  • Odpowiedz
O właśnie o to chodzi. ,tinderowa kura”. A op to ,tinderowy #!$%@?”. Właśnie o to chodzi w feminizmie. Dlaczego op jest kozak a kobitka to kura? Opiszesz ?


@Olivederia: nie jestem @surowageneracja ale wedlug mnie to proste: bo nie jestesmy rowni. @DunningKruger i duza liczba facetow nie ma nic przeciwko nazwaniu ich "tinderowy #!$%@?” za takie akcje, dopoki to nie jest przesladowanie jak w sredniowieczu. rozowe obraza sie gdy powiesz ze
  • Odpowiedz
@Olivederia

To nie jest dominacja xd sprawdź definicje


https://sjp.pwn.pl/slowniki/dominacja.html definicja:

1. przewaga nad osobą, grupą ludzi lub państwem, umożliwiająca decydowanie o nich według swej woli 2. przewaga ilościowa, jakościowa lub znaczeniowa jednej rzeczy nad inną

To ze laska wybiera faceta lepiej zarabiającego, wyższego, zadadniejszeo to prawda -> ale to nie dominacja. Złe to rozumiesz. Nie chodzi o to. Bardziej chodzi o to, ze laska potrzebuje poczucia bezpieczeństwa.


moze nie chodzic o 'dominacje',
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Co za wysryw. Gdybyś naprawdę był into bdsm wiedziałbyś, że to kwestia chęci kontroli i bycia kontrolowanym. Jak każda preferencja może być totalnie niezależna od tego jak taka osoba żyje na codzień. Koń zwalony?
  • Odpowiedz
@zielonka_123: ,umożliwiająca decydowanie o niech Według swej woli”. To jest meritum.
Żadna kobieta bez zaburzeń nie chce faceta który ja tłamsi i nie pozwala decydować o sobie. Taki facet byłby po prostu Toksykiem.
Dlatego mówię, ze to nie jest dominacja
  • Odpowiedz
@DunningKruger zarzutka, ale temat ciekawy dla gimnazjalistow

Co z tymi feministkami że podobno na marszach krzyczą o szacunek i za samo spojrzenie oskarżają o molestowanie a potem lądują z takim jak ja i jarają się gdy je traktuję jak przedmioty?


Bo to ludzie (powiedza duzo za duzo, by zyskac cos- dzisiejszy feminizm) i kobiety (jak ma byc kobieca, jak bedzie wulgarna czy nie niewinna?).
  • Odpowiedz
Żadna kobieta bez zaburzeń nie chce faceta który ja tłamsi i nie pozwala decydować o sobie. Taki facet byłby po prostu Toksykiem. Dlatego mówię, ze to nie jest dominacja


@Olivederia: 'zaburzen'... wymowki- tyle tych zaburzen i chorob mentalnych, ze zygac sie chce. wiekszosc tych ludzi jest zaniedbana i leniwa, nigdy nie wiedziala kogos z schizofrenia...

moze po prostu to lubi, a ty projektujesz swoje przekonania i doswiadczenia? chciala seksu. dostala. nie
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Oczywista sprawa. Każda zadeklarowana feministka, z którą w życiu spałem uwielbiała poniżenie i brutalny seks: lizanie tyłka, sikanie, udawanie gwałtów(!), wiązanie, smycze, robienie za podnóżek, plucie, poniżanie słowne etc etc.

Ostatnia feministka, z którą byłem wylizała mi bez pytań rowa na drugim spotkaniu. Po czym dodała, że zrobiłaby to równie dobrze i za pierwszym razem, gdybym tylko spytał. Miała też największe orgazmy, kiedy podczas seksu wrzeszczałem do niej, że zrobię
  • Odpowiedz