Wpis z mikrobloga

@DunningKruger bialorycerstwo, teczowecomando i jakieś różowe Cię tu zagryzły, a pytanie jest jak najbardziej trafne. Jedyna odpowiedź jaka przychodzi.mi na myśl to taka, że laski tak naprawdę nie wiedzą czego chcą. Wszystko w ich życiu krąży wokół emocji i to jedyne co rozumieją.
Nie wychodzą na ulice bo chcą być w jakiś specyficzny sposób traktowane. Pewnie w swoim 17 letnim doświadczeniu życiowym nigdy nie były nawet znieważone. Wychodzą na ulice bo
  • Odpowiedz
Jeśli pasuje ci że troll ma być opiniotwórcą to ok, nie oceniam, każdy ma swoje zasady za które walczy i umiera.

Tylko następnym razem zastanów się jak będziesz pisał coś o prawdzie.

Chcesz żeby blackpill był popularniejszy? To trzeba oczyścić go z ludzi którzy zrobili sobie z niego narzędzie do trollowania i farmienia atencji, żeby miał lepszy PR.


@Azja_Tuhajbej: Zgadzam się, że pisanie w troll wątku nie zawsze jest dobrym pomysłem. Z drugiej strony mimo takiego tematu pojawiło się tutaj parę ciekawych informacji.
Blackpill mimo chęci, niestety chyba nigdy nie będzie popularny ze względu na naturalną potrzebę mężczyzn do bliskości co powoduje, że duża część z nich będzie blackpillowi zaprzeczać wmawiając sobie, że świat jest sprawiedliwy, a wszelkiej winy należy upatrywać tylko w sobie. A poza tym wykop nie jest też miejscem specjalnie wpływowym (nasze trendy nie są nasze a pochodzą z forów zagranicznych chociaż są wyjątki vide twitterowe Julki). Prędzej można blackpill promować na facebooku, gdzie wysyp spermiarstwa wychodzi ponad skalę i jest większy niż na wykopie. Wykop jest mocniej zabetonowany. Rzadko kto zmienia poglądy i zdanie od postów anonimów do czasu kiedy sam w swoim życiu nie przełknie
  • Odpowiedz
Pierwszym był okres życia (ponad dekadę temu) w którym nie było Tindera, a hipergamia kobiet nie była na tak wysokim poziomie.


@AssRock: To jest super istotne. Pamiętam czasy początku mojego liceum, nawet z resztą już pod koniec mojej gimbazy kolesie z mojego środowiska ruchali na lewo i prawo jak #!$%@?, a żaden z nich jakimś super przystojniakiem nie był (nie wyrywali oczywiście modelek, no ale nie musieli się namęczyć). Jestem
  • Odpowiedz