Wpis z mikrobloga

Jeśli macie problem z wypłatą BNB na Binance, to przybywam z pomocą ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na Binance zamieniacie swoje BNB na LTC, następnie na TrustWallet włączcie obsługę Binance-Peg Litecoin(jak na screenie https://i.imgur.com/8yeMg3Q.png ) i wyślijcie na adres Binance-Peg Litecoin swoje LTC z Binance z użyciem sieci BEP20. Jak już dojdzie na TrustWallet to wbijacie w pancakeswap i swapujecie te LTC na BNB. Tutaj UWAGA! Będziecie potrzebować do max $0.50 w BNB na TrustWallet żeby opłacić FEE. Pozdrawiam i miłych zakupów życzę
#kryptowaluty #binance #bnb #safemars
#safemoon
  • 55
@Tyrese: dzięki za to info, bo postanowiłem około 23:00 zadebiutować z krypto i zapracować na swój pierwszy certyfikat... ale chwilowo siedzę na nieco ponad 0.5bnb więc niech rakieta zaczeka i na mnie, zanim ogarną się technicznie ;))
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Naczelny_Borowik: zadam glupie pytanie ale w druga strone moze to tez lepsze rozwiazanie? Mam na mysli zamiane safemoon/mars na ltc i potem na binance-peg litecoin a potem na binance?

@dawids9450: to tak nie dziala, jak wezmiesz ltc -> safemoon to to po prostu automatycznie doda bnb pomiedzy i bedzie ltc -> bnb -> safemoon