Wpis z mikrobloga

@andrzej02 generalnie masz rację czemu on jedzie lewym pasem, ale z doświadczenia wiem że na tych ścigaczach tak #!$%@?ą ze wystarczy 500ms nie patrzenia w wsteczne lusterko i taki już jest prawie na zderzaku. Wtedy nagle ruchy typu zmiana pasa może przynieść gorszy efekt bo moto już wyprzedza. Czasem po prostu bezpieczniej nie robić nic. Ale te "dawanie nauczki" to najbardziej #!$%@? rzecz jaką można zrobić.
@southman: dzięki takim motocyklistom oraz ludziom w nowych suvach wyprzedzanie na autostradzie stresuje mnie bardziej niż wyprzedzanie na gminnej drodze. Zawsze gdy wyprzedzam kilka pojazdów lewym pasem, znacznie zwiększam prędkość żeby zrobić to szybko i niemal zawsze znajdzie się jakiś dzban co dojedzie blisko do mnie i oczekuje że zwolnię i wpakuję się pomiędzy ciężarówkę a Seicento na prawym pasie... Jak dla mnie na naszych autostradach powinniśmy podnieść maksymalną dopuszczalną prędkość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@loginprzykladowy: tez sie kiedys tym stresowalem, ale tak się składa że muszę sporo jeździć autostradami a mój samochód posiada zawrotne 75KM xD więc często gdy wyprzedzam 3 tiry to ktoś się z tylu awanturuje mimo, że ja już trzymam gaz w podłodze - jedynym sposobem jest ich olać. Kto normalny ten się nie będzie pieklił o zmarnowane 3 sekundy skoro i tak ty jako ten wolniejszy przekraczasz dopuszczalna prędkość a reszcie