Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale #cyberpunk2077 to jest jednak... a grałem w obie i już mam opinię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cyberpunk 2077

Przyszłość, nowe technologie, skradanie, dystopia, ludzie walczący ze złymi korporacjami, hakowanie czy możliwość pytania co by było gdyby świat poszedł w inną stronę, jak by się rozwinęło społeczeństwo, czy moglibyśmy to zmienić i INNE WIELKIEJ WAGI PYTANIA

#wiedzmin #wiedzmin3?

Będę biegał z mieczykiem i walczył ze smokami i elfikami a potem rzucę CZARY MARY na CZAROWNICĘ XDDDD

Cyberpunk 2077 to Sci-Fi jakie lubię a wiesiek to fantasy dla dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gry #pcmasterrace #bekazpodludzi #heheszki
  • 24
Będę biegał z mieczykiem i walczył ze smokami i elfikami a potem rzucę CZARY MARY na CZAROWNICĘ XDDDD


@CarlVonVogel: dobry bait 2/10 bo odpisałem

Przyszłość, nowe technologie, skradanie, dystopia, ludzie walczący ze złymi korporacjami, hakowanie czy możliwość pytania co by było gdyby świat poszedł w inną stronę, jak by się rozwinęło społeczeństwo, czy moglibyśmy to zmienić i INNE WIELKIEJ WAGI PYTANIA


@CarlVonVogel: xD mówisz tak jakby we Wiedzminie nie było
@GutEK89: now zrozumiałeś mnie. Nie lubię fantasy. Smoki, miecze, jazda na koniach i czary mary. To jest cofanie się w tył.

Cyberpunk to Sci-Fi / Hard Sci-Fi jakie kocham. Przyszłość i rozwój technologii, latające pojazdy, przeszczep jazni do maszyny i pistolet laserowy.

A będę się Ci śmiać się w twarz mówiąc a widzisz? Ludzkość doszła do tego co opisywałem! Daliśmy radę! Nauka i rozwój! - o tym mówię
@CarlVonVogel nie, to nie ja Cie nie zrozumiałem tylko Ty źle napisałeś. Napisales, że to dla dzieci, a ja miałem się domyślić, że tego nie lubisz.

Ja nie kwestionuje wartości Sci-Fi jednak nie możemy odrzucać czegoś patrząc na to perspektywa przeszłość - przyszłość. Gadanie o "cofaniu się w tył" (jakby dało się k. inaczej) powoduje, że będziemy odrzucać wiele ciekawych dzieł, nie tylko growych ale i popkulturowych.
@pan_warell: dla fanów gatunku są symulatory bo chyba nie powiesz mi że geralt w pełni realnie napiernicza mieczem? Nawet jego ciosy nie mają pokrycia w rzeczywistości bo są nieefektywne. Dalej chcesz się sprzeczać która gra jest lepsza?