Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 924
Szczepienie się to kanibalizm.
Jakby się ktoś zastanawiał jaki wydźwięk dał ten wysryw episkopatu w sprawie "moralnie wątpliwych szczepionek" to ma odpowiedź poniżej. Półgłówki będą mieć takie podejście do szczepień i będziemy z tym syfem bawić się jeszcze długo, a granice cywilizowanych krajów będą dla nas zamknięte.
Kościół zamiast pomagać to jak zwykle syf robi.

#bekazkatoli #bekazpodludzi #koronawirus
Jabby - Szczepienie się to kanibalizm. 
Jakby się ktoś zastanawiał jaki wydźwięk dał ...

źródło: comment_16187287498EJe1x8Nc4Qc647bM2Pdvf.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Jabby: bycie takim najmanem to rewelacyjna sprawa. Żyjesz sobie. Masz dwie ręce, dwie nogi, głowę by niom jeść (#pdk) i pomimo ponad 40 lat na karku dalej masz ten umysł bombelka i ciekawość świata dziecka. XD
  • Odpowiedz
@Jabby: Niech mu ktoś powie, że szczepionki nie zawierają żadnych komórek z płodu ani jego DNA, a te komórki zostały jedynie użyte na pewnym etapie produkcji. W dodatku komórki z tej linii zostały pewnie użyte do produkcji wielu innych lekarstw i nikt nawet o tym nie wspomina. Jednak co dzban to dzban( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jabby: ten gościu wygląda jakby się umiał bić, on jest tam u was w p0lsce jakimś hersztem, albo wodzem, że jego zdanie jest brane pod uwagę? Nie wiem jak w takich prymitywnych plemionach to działa.
  • Odpowiedz
@Jabby:

Półgłówki będą mieć takie podejście do szczepień i będziemy z tym syfem bawić się jeszcze długo, a granice cywilizowanych krajów będą dla nas zamknięte.


Cywilizowane miejsca to #!$%@?ą całą tą szopkę. Jeśli nie od dawna, to przynajmniej w ostatnim czasie. I nic się nie dzieje. Ostatnio wiele stanów w USA powiedziało dość, zniosło wszystko i nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz
  • 7
Wtf nie rozumiem po co akurat teraz zaapelowali czy co oni tam zrobili. Papież już lata temu powiedział że szczepionki są git, mimo komórek pozyskanych od abortowanych płodów, bo to dobro wyższe. Alee nieee polaczki wielcy katolicy wiedzą lepiej od swojego najwyższego przełożonego xDD
  • Odpowiedz
@Jabby:
Ani episkopat, ani Najman nie są dla mnie żadnymi autorytetami, ale szczepionki Astrazeneca albo J&J nie mam zamiaru przyjmować tak samo, jak wcześniej nie miałem zamiaru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Półgłówki będą mieć takie podejście do szczepień i będziemy z tym syfem bawić się jeszcze długo, a granice cywilizowanych krajów będą dla nas zamknięte.


@Jabby: no tytanem intelektu to ty nie jestes
  • Odpowiedz