Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę przyznać, że coś jest w tym blackpillu. Jakiś czas temu siedziałem ze znajomymi i jedna znajoma zaczęła temat czemu kobiety z bogatą przeszłością seksualną uznaje się za gorsze. Beciaki wokół zaczęły jej przytakiwać i oburzać się, że to niesprawiedliwe oni by nigdy tak nie pomyśleli, że każda kobieta ma pełne prawo robić co chce z kim chce i nikomu nic do tego, a jak facet tego nie akceptuje to ma kompleksy i tak dalej. Aż odezwał się kumpel na oko co najmniej 190cm mając jedną z najlepszych mord jakie widziałem na żywo i zaczął bez skrępowania tłumaczyć czemu nigdy nie ożeniłby się z kobietą, która ruchała się z innymi i tylko dziewica. Zgadnijcie co te bardziej doświadczone koleżanki o nim sądzą. One uważają, że jest dla nich wyzwaniem i chciałyby zmienić jego opinie w ten sposób, że jakby dał im szanse i był z nimi w związku na pewno zmieniłby zdanie poznając je bliżej.

W trakcie tej rozmowy powiedziałem, że gdzie z takimi wymaganiami dziewczynę znajdziecie, a on że miał dużo niedoświadczonych dziewczyn i nie widzi problemu i u niego to dopiero warunek wstępny, bo potem jeszcze patrzy na szereg innych rzeczy. Pytałem się skąd wie, czy dziewczyna nie ściemnia, bo może mówić jedno, a robić drugie. Tłumaczył o początkowych różnicach przy całowaniu i jeszcze innych różnych rzeczach i że ogólnie ciężko byłoby jej na dłuższa metę wciskać kity. Ktoś spytał się go czy to nie hipokryzja, że sam nie jest prawiczkiem, a on uważa, że nie, bo dziewczyny, które były dziewicami same mówiły, że wolą, żeby nie był prawiczkiem i cieszyły się, że wygrały z poprzedniczkami skoro był aktualnie razem z nimi. Inna kumpela mu zarzuciła, że co ma zrobić dziewczyna, która uprawiała seks w związku, o którym myślała, że będzie na zawsze, ale chłopak ją rzucił. Druga dodała, że co mają robić jego własne byłe, z którymi się rozstał, bo wychodzi na to, że je skrzywdził skoro kolejny chłopak jak on już nie będzie ich chciał. Na co on wskazał beciaków i mówi, że sama widzi ilu jest kandytatów wśród których można przebierać i jak on sam woli blondynki to nie znaczy że przez niego wszystkie brunetki będą samotne, bo inni mają inne preferencje. Tak się skrzywiła, gdy na nich wskazał, że aż się zaśmiałem.

Blackpill w tej rozmowie się wylewał, bo inaczej niż blackpillem wyjaśnić się nie da, że wszyscy instynktownie zajęli swoje pozycje w hierachii. Dziewczyny, które każdego innego za mówienie tego samego by zgnoiły z chadem dyskutowały jak z profesorem. Każda uszy nastawione i słuchała w skupieniu jakby wielki autorytet się wypowiadał. Zapłaciłbym wiele prawdziwymi pieniędzmi, żeby mieć nagranie tej rozmowy i móc wrzucić na youtube, bo sytuacja wyglądała komicznie.

#blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #chad #przegryw #niebieskiepaski #chad #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607b4e55919c6e000abfed26
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie, nie mam takich samych pogladow


@pi73r: Jak to nie? Obydwoje dzielimy laski na te do związku i na te na raz. Różnica tylko w tym, gdzie jest linia między jednymi a drugimi- ja dziele je na dziewice/niedziewice, a ty na te które się szanowały i nieszanowały. Także wg mnie taka laska która miała 2 facetów to już nie na związek, a wg ciebie jak najbardziej sie nadaje. Dzielisz je
  • Odpowiedz
Będzie prawdopodobnie kłodą w łóżku, o ile w ogóle nie będzie się migała od seksu, bo jeśli dziewczyna jest długo dziewicą, to albo jest mało atrakcyjna, albo ma prawie zerowy popęd seksualny, albo ew. jest praktykującą katoliczką. Każdy z tych punktów gwarantuje słaby seks.


@janeeyrie: Ale nie każdy jest takim zwierzęciem jak ty żeby seks traktować jako coś kluczowego w życiu ¯\_(ツ)_/¯

Z drugiej strony, jeśli popęd seksualny ma, to jest prawie pewne, że będzie w którymś momencie chciała spróbować z kimś innym, z ciekawości, dla
  • Odpowiedz
Czy wy naprawdę nie widzieliście nigdy kogoś kto nie wygląda jak model i potrafi rozmawiać ludzi na równym poziomie? Po prostu zależy od osobowości niektórzy nie dadzą sobie wejść na głowę, mam wrażenie że blackpillowcy nigdzie nie wychodzą i biorą wiedzę o interakcjach ludziach z filmach o blackpillu.
  • Odpowiedz
@Lucider5:
No roznica jest taka, ze moje dzielenie ma sens, logike, poparte doswiadczeniem, a Twoje polega na mistycyzmie dziewictwa xD (juz pomijajac, ze myslisz, ze stworzysz udany zwiazek z typiara bez doswiadczenia w zwiazkach)
Jesli panna byla w 5 stalych zwiazkach, jest spokojna "szara myszka" no to wpisuje sie w "schemat panny do zwiazku". Jesli co weekend dawala dupy w klubie to nie. Dziewica jest o tyle gorsza, ze ani
  • Odpowiedz
Kobieta: "On miał dużo niedoświadczonych dziewczyn"
Tu z was się leje hipokryzja. Jak macie kręćka na dziewice to sami bądźcie dziewicami do ślubu i nie tłumaczcie tego lakonicznymi mądrościami ludowymi "jeśli jeden zamek otwiera dużo kluczy, to źle, a jak jeden klucz wiele zamków to dobrze".

Nigdy nie chciałam faceta co ruchał dużo i co popadnie, niefart chciał, że pierwszy nie okazał się ostatnim. Teraz mam drugiego i może ten będzie "na całe życie", ale przez dwa lata przerabiał moją zazdrość "o byłe". Przedstawił się jako chrześcijanin z jednym długim związkiem na koncie, a po zejściu się okazało, że miał kilka fwb/ons na koncie i nie mogłam się z tym pogodzić. Po prostu czułam się oszukana, że jednak nie tylko zdarzyło się jemu z uczuć, a jednak głupio z tego powodu kończyć. Dla kobiet potrafi być to tak samo ważne, a nie wiadomo czemu widzicie tylko problem w kobietach, a w swoim "dużo" już nie.

Jak masz więcej niż 21 lat i chcesz dziewicy, to szukaj w 18-20lvl, ale gwarantuję Ci, że dziewica 21+ zazwyczaj nic dobrego nie
  • Odpowiedz
WykopekPlatyna: @Niedobry: wiesz dlaczego niektórym zależy na tych dziewicach czy ogólnie mało doświadczonych? Bo prawda jest taka, że dla większości kobiet niedoświadczenie u faceta jest bardzo dużą wadą i o ile dla nastolatek jest to słodkie że razem odkrywają "te sprawy", tak starsze są taką sytuacją w najlepszym razie zażenowane. Dlatego jak ktoś wystartował później w tym wyścigu to szuka kogoś, kto go nie odtrąci. Tak samo magazynier z
  • Odpowiedz
ObitySeba: I zabawne jest jak kobiety co nic nie robią, żeby mieć seks bo w końcu to nie one zagadują i zabiegają to się potem dziwią że są uważane za łatwe. My nie lubimy zagadywać, pajacować, starać się itp. Robimy to bo musimy, więc nie myślcie, że pozwolimy znak równosci dać między waszym graniem na easy a nami.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W ogole cala idea podbijania sobie samooceny u kobiet samymi tanimi sztuczkami manipulacyjnymi jest rzygogenna. Zoba na to co sie tak naprawde #!$%@?: Koles zeby wzbudzic zainteresowanie u rozowych musial uzyc prostej sztuczki. Wybic sie glosem kontrowersyjnym zeby je "zaczepic" ale przy tym nie omieszkal "osmieszyc" jeszcze reszte gosci. I tu zadzialal w #!$%@? plytko i niepotrzebnie. Jak najwieksza #!$%@? ktora musi komus #!$%@? zeby sie dowartosciowac tylko to
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12: Ja rozumiem, ze wasz swiat przegrywow sklada sie tylko z mezczyzn wiec nie obowiazuja odmiany żeńskie, ale w takim wypadku zignoruj moj byt. Tak bedzie lepiej dla nas obojga xD

A jakby swiat mial wygladac tak jak Korwin opowiada, to robilbys na tasmie i by cie pejczem po plecach smagali, a wieczorem miska ryzu bo za lotny to ty nie jestes wiec bylbys w przegranych.
I mowie to jako
  • Odpowiedz
Byle 2 strona traktowala to tak samo powaznie. Inaczej to hipokryzja.

Takie jest moje zdanie.


@Faveola: Czyli kobieta nie może chcieć faceta wyższego od siebie, bo inaczej jest hipokrytką, tak?
  • Odpowiedz
Zdaje sobie sprawe że raczej zdechne sam, stąd bierze się melancholia i taki brak sensu w czymkolwiek. Nawet w pracy, bo po co robić? Kupie sobie samochód lepszy, ale i tak nie będzie dzieci by komuś to wszystko zostawić, jaki w takim razie sens w gonieniu za chajsem?


@Lucider5: To jest bardzo przykre co piszesz... Sam robisz sobie okropną krzywdę, w pogoni za dziewicą zamieniasz swoje życie w nic nie
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12: wez skoncz xD serioooo

Wpisz Korwin w google jak serio nie wiesz czemu jest klaunem. Wyskoczy 25 najbardziej glupich wypowiedzi Korwina. Tylko chyba 3 dotycza kobiet.
Tak, tak Hitler nie wiedzial o Holocauscie. XD

Łaskawy Pan bo bije tylko troche i wode z zatechlej kaluzy pozwala
  • Odpowiedz